233 Görüntülenme
Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw izle
6.5 IMDB Puanı

Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw izle

(Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Chris Morgan Productions, Dentsu, Seven Bucks Productions
  • Film Süresi 137 dakika
Yönetmen
Senaryo Chris Morgan, Drew Pearce, Gary Scott Thompson
Ödüller 1 ödül & 30 Adaylık.

Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw – Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw Filmi ile İlgili Bilgiler;

Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw – Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw filmi 2019 yılında vizyona girmiş ve Hızlı ve Öfkeli film serisinde sevilen iki düşman karakter olan Hobbs ve Shaw'a yapılmış özel bir filmidir. Film de Shaw kardeşlerden en ufak ve MI6 ile çalışan güzeller güzeli Hattie Shaw'ın bir vürüsü kötü ellere geçmemesi için kendi vücuduna alması ve hain ilan edildikten sonra bu göreve Hobbs ve Shaw ikilisinin getirilmesi konu alınıyor. Filmin yapım şirketlerine bakacak olursak; Chris Morgan Productions, Dentsu ve Seven Bucks Productions yapım şirketlerinin ortak yapımı olan filmin seslendirmen kadrosunda Luke Hobbs (Berk Avcı), Deckard Shaw (Ali Ekber Diribaş), Brixton Lore (Bora Sivri), Hattie Shaw (Burçin Artut), Profesör Andreiko (Oğuz Özoğul) ve Jonah (Tuğbey İstanbulluoğlu) karakterlerini ülkemizin değerli dublaj sanatçıları seslendirerek bu filmi daha da iyi hale getirmişlerdir. Tam 200 Milyon dolar gibi bir para harcanan film dünya çapında 759 Milyon Dolar gişe hasılatı elde ederek kısmen başarılı bir yapım olmuştur. Filmin puanlamasına gelecek olursak; Jeff Bezos'un şirketi Amazon'un sahip olduğu dünyanın en büyük film değerlendirme platformu olan İMDB üzerinden 212 Bin kişi tarafından oylanan film 10 üzerinden 6.5 puan almayı başarmış ve bu alanda da iyi düzeyde bir başarı yakalamıştır. Kız kardeşini aklamak ve korumak isteyen Deckard Shaw ve virüsü imha etmek isteyen Luke Hobbs ikilisi birlikte Brixton ile girecekleri zorlu savaş da kazanabilecekler mi? Aksiyon, Gerilim ve Macera kategorileri altında çekilen film bir yerden de Fantastik ve Suç kategorilerine de kısmen girebilmektedir. Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw – Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw filminin çekim yerlerine bakacak olursak; Film, İngiltere, İskoçya ve Amerika da çekilmiştir. Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw – Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw filminin süresi 2 Saat 17 Dakika sürmektedir. 2019 yılında vizyona giren Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw – Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw filmini sitemiz üzerinden kesintisiz ve full olarak izleyebilirsiniz. Netflixcenneti.com farkıyla Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw – Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw filmini 4K - Dublaj ve Altyazılı şekilde izlemenin keyfini çıkarın.


Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw – Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw Filminin Özeti;

Deckard Shaw ve Owen Shaw'ın kız kardeşi olan Hattie Shaw MI6 adına çalıştığı gizli bir görev de ekibiyle birlikte hareket ederek yola çıkar. Olay yerine gittiğinde çok tehlikeli bir virüsü almak ve imha etmek isteyen Hattie sonradan gelen Sibernetik teknoloji ile geliştirilmiş özel asker Brixton ile karşılaşır. Brixton, Hattie'nin tüm ekibini yok eder ve Hattie virüsü kendi vücuduna alarak olay yerinden uzaklaşır. Brixton ölen askerlerden birinin telsizini alır ve MI6 genel merkezine Hattie'nin kendilerine ihanet ettiği yalanını söyler. Bu olaydan sonra tüm dünyada kırmızı bültenle aranmaya başlayan ve hain ilan edilen Hattie'yi, Bay Hiçkimse'nin ekibi de aramaya başlar. Bay Hiçkimse'nin özel isteğiyle ekibi en güvenilir ve en güçlü ajan olan Hobbs ve kardeşi kayıp olduğu için de Deckard Shaw ikilisini birlikte çalıştırmayı isteyecektir. Hobbs ve Shaw ikilisi birbirlerinden nefret etseler de çok tehlikeli ve insan üstü güçleri olan Brixton'a karşı sadece sırt sırta verirlerse şansları olacaktır fakat Hobbs ve Shaw ikilisi birbirleriyle çalışmaktansa işlerini tek başlarına halletmek isteyeceklerdir. Uzun, tehlikeli ve yorucu bir yolculukta Hobbs ve Shaw ikilisi ekip olmayı başarabilecekler midir? Peki Hattie nerededir? Brixton bu virüsü kimin için almak istemektedir? Hobbs ve Shaw birlikte dünyayı kurtarabilecekler midir? Bütün sorularınızın yanıtlarını sizler için hazırladığımız özel playerımızın içerisinden yanıtlayabilirsiniz.


Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw – Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw Filmine Admin Olarak Eleştirim;

Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw filmi benim için sürükleyici bir yapımdır. Filmi izlerken çok keyif aldığımı söyleyebilirim bunun sebebi görsel efektler, sahne açıları, abartı sahnelerin olmaması, oyuncuların performansı ve tabii ki konu zenginliği yani ben açıkçası izlerken hiç sıkılmadım. Film genel olarak çok emek verilmiş ve bir çok ülkede çekilmiş olduğu için benim açımdan Hızlı ve Öfkeli 5 filminden sonra en fazla emek verilmiş ve en sürükleyici film olmuştur. Genel olarak beğendiğimiz bu filme bizim puanımız 10 üzerinden 7.5'dir. Sizde film hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. İyi Seyirler.


Tüm dünyanın en iyi 4K - Dublaj & Altyazı seçeneklerini sunan film ve dizi izleme sitesi Netflixcenneti.com ayrılacağıyla sizde Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw – Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw gibi Chris Morgan Productions, Dentsu ve Seven Bucks Productions yapımı filmleri sitemizden izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın