208 Görüntülenme
Hızlı ve Öfkeli 8 izle
6.6 IMDB Puanı

Hızlı ve Öfkeli 8 izle

(Fast and Furious 8)
  • Yapım Yılı
  • Ülke , ,
  • Yapım Şirketi Universal Pictures, China Film Group Corporation (CFGC), Original Film See Film
  • Film Süresi 136 dakika
Yönetmen
Senaryo Gary Scott Thompson, Chris Morgan
Ödüller 2 ödül & 13 Adaylık.

Hızlı ve Öfkeli 8 – Fast and Furious 8 Filmi ile İlgili Bilgiler;

Hızlı ve Öfkeli 8 – Fast and Furious 8 filmi 2017 yılında vizyona girmiş ve Hızlı ve Öfkeli film serisinin sekizinci filmidir. Film de Dom ve Letty'nin huzurla yaşarlarken tehlikeli bir kadın olan Cipher tarafından Dom'un hain birisine dönüştürülmesi konu alınıyor. Filmin yapım şirketlerine bakacak olursak; Universal Pictures, China Film Group Corporation (CFGC) ve Original Film See Film yapım şirketlerinin ortak yapımı olan filmin seslendirmen kadrosunda Dominic Toretto (Zeki Atlı), Deckard Shaw (Ali Ekber Diribaş), Luke Hobbs (Berk Avcı), Letty Ortiz (Figen Sumeli), Roman Pearce (Sinan Divrik), Tej Parker (Barış Özgenç), Cipher (Zeynep Özden Ayyıldız), Ramsey (Melissa Melis Toklu), Bay Hiçkimse (İskender Bağcılar), Queenie (Özlem Abacı), Elena (Nilay Cennetkuşu), Rhodes (Erdem Çalışkan) ve Owen (Onur Akgülgil) karakterlerini ülkemizin değerli dublaj sanatçıları seslendirerek bu filmi ülkemizde ki dublaj severler açısından oldukça başarılı hale getirmişlerdir. Tam 250 Milyon dolar gibi bir para harcanan film dünya çapında 1 Milyar 236 Milyon Dolar gişe hasılatı elde ederek Hızlı ve Öfkeli serisinin en fazla rekor gişe hasılatı elde ettiği ikinci film olmuştur. Filmin puanlamasına gelecek olursak; Jeff Bezos'un şirketi Amazon'un sahip olduğu dünyanın en büyük film değerlendirme platformu olan İMDB üzerinden 232 Bin kişi tarafından oylanan film 10 üzerinden 6.6 puan almayı başarmış ve bu alanda da orta derecede başarılı olmuştur. Dom ailem dediği ekibine sırtını eskiden sevgilisi olan Cipher'ın elinde ki Helena'nın karnındaki çocuğunu kurtarmak için dönmesi aktarılıyor. Aksiyon, Gerilim ve Suç kategorileri altında çekilen film bir yerden de Dram, Komedi ve Fantastik kategorilerine de kısmen girebilmektedir. Hızlı ve Öfkeli 8 – Fast and Furious 8 filminin çekim yerlerine bakacak olursak; Film, Küba, İzlanda, Almanya ve Amerika da çekilmiştir. Hızlı ve Öfkeli 8 – Fast and Furious 8 filminin süresi 2 Saat 16 Dakika sürmektedir. 2017 yılında vizyona giren Hızlı ve Öfkeli 8 – Fast and Furious 8 filmini sitemiz üzerinden kesintisiz ve full olarak izleyebilirsiniz. Netflixcenneti.com farkıyla Hızlı ve Öfkeli 8 – Fast and Furious 8 filmini 4K - Dublaj ve Altyazılı şekilde izlemenin keyfini çıkarın.


Hızlı ve Öfkeli 8 – Fast and Furious 8 Filminin Özeti;

Dominic Toretto hayatının aşkı Letty ile birlikte Küba'ya gelmiş ve burada gününü sakinlik ile geçirmektedir. Kimi zaman yarış yapıp herkesi kendine hayran bırakan Dom kimi zamanda sadece Letty ile Corona birasını içip huzur ile baş başa kalmaktadır. Dom hayatını bu kadar akin yaşarken aslında nasıl bir tehlikenin kendisine yaklaştığını bilmeyecektir. Günün birinde Küba da arabası bozulmuş beyaz tenli sarı saçlı bir kadın ile karşılaşan Dom kadının isminin Cipher olduğunu öğrenir ve bu kadının artık özel bir askeri olmaya başlar. Cipher, Dom'u çok ağır bir yerden vurmuş tehlikeli bir kadındır. Dom, Cipher'a karşı gelemez ve Cipher'ın istediği her şeyi yapacak ve verdiği tüm görevleri yerine getirecektir. Bu sırada eski polis Hobbs ise kızıyla birlikte futbol maçlarına katılıp hayatına devam etse de kendisine yardıma muhtaç olarak gelen Bay Hiçkimse'nin adamının söylediğine göre çok gizli bir silah kaybolmuş ve Berlin de bulunmaktadır. Eğer silah bulunmazsa ve başkalarının eline geçerse silah çok tehlikeli şeylere yol açabilecektir. Hobbs istemeden de olsa teklifi kabul eder ve Dom'u arayarak ekibi toplatır. Hep birlikte harekete geçen ekip başarılı olup silahı alıp oradan çıktıkları sırada Dom, Hobbs'un arabasını kaza yaptırıp gizli silahı kendisi için alarak kayıplara karışır. Polislere yakalanan Hobbs ise hapse düşer ve burada en büyük rakibi olan Deckard Shaw ile karşı koğuşlarda kalmaya başlayacaktır. Tüm ekip Dom'un hain olamayacağını düşünse de Bay Hiçkimse bütün olayları düzeltmek için Hobbs ve Shaw ikilisini serbest bırakarak birlikte çalışmalarını isteyecektir. Dominic Toretto artık Cipher'ın özel askeri olmuştur ve onu kimse durduramayacaktır. Cipher dünyanın görüp görebileceği en tehlikeli ve kaçık kişi olarak dünyada kendisine karşı gelmek isteyen bütün güçleri yok edecek silahları ortaya çıkarma peşinde olacaktır. Peki Dominic Toretto neden ekibine ihanet etti? Cipher, Dom'a ne söyledi de Dom'u özel askeri yaptı? Bütün sorularınızın yanıtlarını sizler için hazırladığımız özel playerımızın içerisinden yanıtlayabilirsiniz.


Hızlı ve Öfkeli 8 – Fast and Furious 8 Filmine Admin Olarak Eleştirim;

Hızlı ve Öfkeli 8. filmi benim için bu kadar iyi bir kadroyla bu kadar kötü bir iş diyebileceğim bir yapım olmuştur. Bunun sebebi bu kadar değerli oyuncuların var ve cidden düşman mı yaratamadınız ki Dom'u, Elena ve çocuğu için kimseye bir şey söylemeden harekete geçen bir asker haline getirdiniz ki zaten Dom istese yerini bildiği Cipher'ı ekibine gizlice söyleyip bütün sorunu çözebilirdi yani bazı olaylar saçma da olsa yine bir çok yerde çekilmiş ve bir çok emek harcandığı gerçeğini de inkar edemeyiz. Özellikle Deckard Shaw'ın ekibe katılması da beni sevindirdi diyebilirim. Genel olarak idare eder bulduğumuz bu yapıma bizim puanımız 10 üzerinden 6.0'dır. Sizde film hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. İyi Seyirler.


Tüm dünyanın en iyi 4K - Dublaj & Altyazı seçeneklerini sunan film ve dizi izleme sitesi Netflixcenneti.com ayrılacağıyla sizde Hızlı ve Öfkeli 8 – Fast and Furious 8 gibi Universal Pictures, China Film Group Corporation (CFGC) ve Original Film See Film yapımı filmleri sitemizden izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın