355 Görüntülenme
Hızlı ve Öfkeli 7 izle
7.1 IMDB Puanı

Hızlı ve Öfkeli 7 izle

(Fast and Furious 7)
Yönetmen
Senaryo Chris Morgan, Gary Scott Thompson
Ödüller 36 ödül & 36 Adaylık.

Hızlı ve Öfkeli 7 – Fast and Furious 7 Filmi ile İlgili Bilgiler;

Hızlı ve Öfkeli 7 – Fast and Furious 7 filmi 2015 yılında vizyona girmiş ve Hızlı ve Öfkeli film serisinin yedinci filmidir. Film de Dom'un hastanelik ettiği Owen Shaw'ın ağabeyi Deckard Shaw ile ekibin zorlu mücadelesi konu alınıyor.. Filmin yapım şirketlerine bakacak olursak; Universal Pictures, Media Rights Capital (MRC) ve China Film Group Corporation (CFGC) Film yapım şirketlerinin ortak yapımı olan filmin seslendirmen kadrosunda Brian O'Conner (Tolga Tibet), Dominic Toretto (Zeki Atlı), Letty Ortiz (Figen Sumeli), Luke Hobbs (Berk Avcı), Deckard Shaw (Ali Ekber Diribaş), Mia Toretto (Milay Ezengin), Roman Pearce (Sinan Divrik), Tej Parker (Barış Özgenç), Ramsey (Melissa Melis Toklu), Jakande (Bora Sivri), Bay Hiçkimse (Nüvit Candaner) ve Elena (Nilay Cennetkuşu) karakterlerini ülkemizin değerli dublaj sanatçıları seslendirerek zaten oldukça başarılı olduğumuz dublaj işinde oldukça iyi bir iş çıkarmışlardır. Tam 190 Milyon dolar gibi bir para harcanan film dünya çapında 1 Milyar 515 Milyon Dolar gişe hasılatı elde ederek Hızlı ve Öfkeli serisinin en fazla rekor gişe hasılatı elde ettiği film olmuştur. Filmin puanlamasına gelecek olursak; Jeff Bezos'un şirketi Amazon'un sahip olduğu dünyanın en büyük film değerlendirme platformu olan İMDB üzerinden 390 Bin kişi tarafından oylanan film 10 üzerinden 7.1 puan almayı başarmış ve bu alanda da kalitesini ortaya koymuştur. Dom arkadaşı Han'ı öldüren Deckard Shaw'ı ortadan kaldırmak için büyük bir mücadeleye girmesi aktarılıyor. Aksiyon, Gerilim ve Suç kategorileri altında çekilen film bir yerden de Dram, Komedi ve Fantastik kategorilerine de kısmen girebilmektedir. Hızlı ve Öfkeli 7 – Fast and Furious 7 filminin çekim yerlerine bakacak olursak; Film, Birleşik Arap Emirlikleri, Kanada, Dominik Cumhuriyeti, Azerbaycan ve Amerika da çekilmiştir. Hızlı ve Öfkeli 7 – Fast and Furious 7 filminin süresi 2 Saat 17 Dakika sürmektedir. 2015 yılında vizyona giren Hızlı ve Öfkeli 7 – Fast and Furious 7 filmini sitemiz üzerinden kesintisiz ve full olarak izleyebilirsiniz. Netflixcenneti.com farkıyla Hızlı ve Öfkeli 7 – Fast and Furious 7 filmini 4K - Dublaj ve Altyazılı şekilde izlemenin keyfini çıkarın.


Hızlı ve Öfkeli 7 – Fast and Furious 7 Filminin Özeti;

Dominic Toretto hiçbir şey hatırlamayan sevgilisi Letty'i geri kazanır ve sürekli olarak kafa karıştıran araya giren Owen Shaw'ı uçaktan atarak yoğun bakıma yollar. Owen Shaw'ın büyük ağabeyi Deckard Shaw kardeşini bu hale getiren ekipten intikam almak için yemin eder. Deckard Shaw eski bir asker ve şimdilerde çok tehlikeli ve ölümcül biridir. Deckard Shaw ilk olarak polis olan ve yeri belli olan Luke Hobbs'un yanına gider ve teke tek kavganın sonrasında Luke Hobbs hastaneye kaldırılır. Deckard Shaw, Han Lue'yi öldürmek için Japonya'ya gider ve Han'ın arabasını havaya uçurduktan sonra Dom'u arar ve beni tanımıyorsun ama tanıyacaksın dedikten sonra Dom'un evinin önünde bulunan Japonya'dan gelen bir kutuda bomba vardır ve ev havaya uçar. Dom karşısında çok tehlikeli bir düşmanın olduğunu anlayacaktır. Dom ve ekibi hep birlikte Han'ın cenazesine katıldıkları sırada Deckard Shaw'ın orda olduğunu fark eden Dom hemen arabasına atlar ve Deckard Shaw ile bir alt geçitte karşı karşıya gelir tam o sırada Bay Hiçkimse'nin özel askerleri olaya el atarlar ve Deckard Shaw olay yerinden karçar Dom ise kendisini dost olarak tanıtan Bay Hiçkimse'ye güvenerek özel bir merkeze doğru yola çıkar. Burada Bay Hiçkimse'nin bir teklifi olur teklif şöyledir Tanrının Gözü ismi verilen bir programı yazan Ramsey isimli bir hacker kaçırılmıştır ve bu program kötü kişilerin eline geçerse tüm dünya için tehlikeli olacaktır. Bunun sebebi program tüm dünyada çalışabilen ve aranılan kişilerin nerde olduğunu tespit edebilmektedir. Bay Hiçkimse çok seçkin bir ekip olan Dom'un ekibine Ramsey'i bulup Tanrının Gözünü getirirlerse Deckard Shaw'ı bulmaları için bu programı kullanmaya izin verecektir. Bu teklifi kabul eden Dom ekibiyle birlikte inanılmaz tehlikeli bir maceraya çıkacaklardır. Peki Dom ve Deckard Shaw ikilisinin arasındaki dev mücadeleyi kim kazanacaktır? Dom ve ekibi Ramsey'i bulabilecekler midir? Bütün sorularınızın yanıtlarını sizler için hazırladığımız özel playerımızın içerisinden yanıtlayabilirsiniz.


Hızlı ve Öfkeli 7 – Fast and Furious 7 Filmine Admin Olarak Eleştirim;

Hızlı ve Öfkeli 7 filmi bildiğiniz gibi Paul Walker'ın öldükten sonra çekilen bir filmdir. Film de acaba Paul Walker'ı nasıl yapacaklar sorusu hep aklımızdaydı fakat Paul Walker'ın gerçekten de filme çok güzel şekilde yerleştirildiğini görmüş olduk. Film bir çok açıdan aslında iyi bir film özellikle bir dünya yıldızı olan Jason Statham'ın bu filmde oynaması filmi daha da kaliteli hale getirmiş diyebilirim. Film de uçaktan arabalar ile atlamak gibi çılgın şeylerin de olması oldukça cesaretli bir iş olmuş çünkü böyle bir şey geri tepebilirdi ve insanlar böyle bir şeyi yaptığınız için sizinle dalga da geçebilirlerdi neyse film sadece gerçekten bir çok yerde çekilmiş ve emek harcanmış bir yapım olmuş genel olarak beğendiğimiz bu filme bizim puanımız 10 üzerinden 7.0'dır. Sizde film hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. İyi Seyirler.


Tüm dünyanın en iyi 4K - Dublaj & Altyazı seçeneklerini sunan film ve dizi izleme sitesi Netflixcenneti.com ayrılacağıyla sizde Hızlı ve Öfkeli 7 – Fast and Furious 7 gibi Universal Pictures, Relativity Media ve Original Film yapımı filmleri sitemizden izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın