201 Görüntülenme
Hızlı ve Öfkeli 6 izle
7.0 IMDB Puanı

Hızlı ve Öfkeli 6 izle

(Fast and Furious 6)
Yönetmen
Senaryo Chris Morgan, Gary Scott Thompson
Ödüller 10 ödül & 22 Adaylık.

Hızlı ve Öfkeli 6 – Fast and Furious 6 Filmi ile İlgili Bilgiler;

Hızlı ve Öfkeli 6 – Fast and Furious 6 filmi 2013 yılında vizyona girmiş ve Hızlı ve Öfkeli film serisinin altıncı filmidir. Film de Dom'un öldüğünü sandığı Letty'nin tehlikeli bir çetenin içinde olduğuna dair kanıtlı fotoğraflar sonucu Dom ve ekibin Letty'i geri almaya çalışmaları konu alınıyor. Filmin yapım şirketlerine bakacak olursak; Universal Pictures, Relativity Media ve Original Film yapım şirketlerinin ortak yapımı olan filmin seslendirmen kadrosunda Dominic Toretto (Fatih Özacun), Brian O'Conner (Tolga Tibet), Hobbs (Payidar Tüfekçioğlu), Mia (Elif Acehan), Letty (Figen Sumeli), Roman (Hakan Altuntaş), Han (Tugay Erverdi), Gisele (Devrim Zeynep Ateşer), Tej (Özgür Özdural), Shaw (Cem Kurtoğlu), Elena (Serpil Saraç), Riley (Berna Başer), Klaus (Kadir Özübek) ve Deckard Shaw (Savaş Özdural) karakterlerini ülkemizin değerli dublaj sanatçıları seslendirerek zaten oldukça beğenilen bu filmi ülkemizdeki dublaj seven seyircilerin için daha da çok sevdirecek hale getirmişlerdir. Tam 160 Milyon dolar gibi bir para harcanan film dünya çapında 788 Milyon Dolar gişe hasılatı elde ederek çok iyi bir başarı yakalamıştır. Filmin puanlamasına gelecek olursak; Jeff Bezos'un şirketi Amazon'un sahip olduğu dünyanın en büyük film değerlendirme platformu olan İMDB üzerinden 395 Bin kişi tarafından oylanan film 10 üzerinden 7.0 puan almayı başarmış ve bu alanda da kalitesini ispatlamıştır. Dominic Toretto ve ailem olarak adlandırdığı ekibi öldüğünü sandıkları eski arkadaşları Letty'i evine geri döndürmek için verecekleri zorlu mücadele aktarılıyor. Aksiyon, Gerilim ve Suç kategorileri altında çekilen film bir yerden de Dram, Komedi ve Fantastik kategorilerine de kısmen girebilmektedir. Hızlı ve Öfkeli 6 – Fast and Furious 6 filminin çekim yerlerine bakacak olursak; Film, İspanya, İskoçya, İngiltere, Çin ve Amerika da çekilmiştir. Hızlı ve Öfkeli 6 – Fast and Furious 6 filminin süresi 2 Saat 10 Dakika sürmektedir. 2013 yılında vizyona giren Hızlı ve Öfkeli 6 – Fast and Furious 6 filmini sitemiz üzerinden kesintisiz ve full olarak izleyebilirsiniz. Netflixcenneti.com farkıyla Hızlı ve Öfkeli 6 – Fast and Furious 6 filmini 4K - Dublaj ve Altyazılı şekilde izlemenin keyfini çıkarın.


Hızlı ve Öfkeli 6 – Fast and Furious 6 Filminin Özeti;

Dominic Toretto ekibi ile birlikte Hernan Reyes'i soyduktan sonra Hobbs'un yanında görev yapan kadın polis Elena ile ilişkiye başlamış ve Dominik de hayatını geçirmektedir. Tüm ekip hayallerinin peşinde dünyanın dört bir yanına savrulmuşlardır. Bu sırada İngiltere de bir çete bütün yasa dışı işlerini hiçbir şekilde yakalanmadan halletmektedir. Bu çeteyi yakalamak için göreve getirilen Luke Hobbs çetenin içine baktığında burada Dom'un eski sevgilisi ve eşi olan Letty'nin fotoğraflarına ulaşır. Bu ekibi yakalamak için yardıma ihtiyacı olan Luke Hobbs hemen Dom'a gider ve fotoğrafı gösterir. Dom ise kendi ekibini tekrardan toplayarak bu gizemli ekibi bulup durdurmaya çalışacak ve öldüğünü sandığı Letty'i geri kazanmaya çalışacaktır. Karşıdaki ekip eski bir asker olan Owen Shaw'ın liderliğinde çok farklı araçlara, araç sistemlerine ve bir çok askeri teknolojik teçhizata sahip olduğu için her zaman polislerden 1 adım öndelerdir. Dom kendi ekibini bir arada tutup bütün zorlu maceralara rağmen Letty'nin de içinde bulunduğu Owen Shaw'ın ekibini devre dışı bırakmaya oldukça kararlıdır. Fakat Luke Hobbs'un yanında yeni işe başlayan CV'si iyi olan Riley Hicks ise çok dikkat edilmesi gereken tehlikeli birisi olacaktır. Peki Letty ölmeden nasıl hayatta kalabildi? Dom, Letty'i kurtarıp Owen Shaw'ı devre dışı bırakabilecek midir? Bütün sorularınızın yanıtlarını sizler için hazırladığımız özel playerımızın içerisinden yanıtlayabilirsiniz.


Hızlı ve Öfkeli 6 – Fast and Furious 6 Filmine Admin Olarak Eleştirim;

Hızlı ve Öfkeli 6 filmi benim için izlenebilir keyifli bir film diyebilirim. Film konu zenginliği açısından oldukça zengin ve keyifli bir yapım olmuş diyebilirim. Film teknik açıdan oldukça başarılı oyuncuların gösterdiği performanslarda oldukça üst düzey diyebilirim. Fakat bu filmde de eleştireceğimiz bir sahne var ki o da Dominic Toretto'nun, tanktan atlayan Letty'i havada alıp karşı yola geçip oradan arabanın üstüne falan filan işte yani meğerse bizim Dominic Toretto aslında Süper Toretto imiş neyse genel olarak beğendiğimiz ve izlenmeye değer bulduğumuz bu filme bizim puanımız 10 üzerinden 7.0'dır. Sizde film hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. İyi Seyirler.


Tüm dünyanın en iyi 4K - Dublaj & Altyazı seçeneklerini sunan film ve dizi izleme sitesi Netflixcenneti.com ayrılacağıyla sizde Hızlı ve Öfkeli 6 – Fast and Furious 6 gibi Universal Pictures, Relativity Media ve Original Film yapımı filmleri sitemizden izleyebilirsiniz.Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın