706 Görüntülenme
Derin Sular izle
5.4 IMDB Puanı

Derin Sular izle

(Deep Water)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi 20th Century Studios, Amazon Studios, Entertainment 360
  • Film Süresi 115 dakika
Yönetmen
Senaryo Zach Helm, Sam Levinson, Patricia Highsmith

Derin Sular – Deep Water Filmi ile İlgili Bilgiler;

Derin Sular – Deep Water filmi 2022 yılında vizyona girmiştir. Film de Vic ve Melinda isimli çiftin yaşadıkları derin ve dengesiz evliliğin ne kadar tehlikeli yerlere gidebileceği konu alınıyor. Filmin yapım şirketlerine bakacak olursak; 20th Century Studios, Amazon Studios ve Entertainment 360 yapım şirketlerinin ortak yapımı filmdir. Filmin seslendirmen kadrosunda Vic (Umut Tabak), Melinda (Sabanur Aksoy), Don Wilson (İskender Bağcılar), Trixie (Mira Divrik), Jonas Fernandez (Ömer Yıldıran), Kristin Peterson (Canan Çiftel), Kelly Wilson (Zeynep Er), Charlie De Lisle (Gökhan Özdemir) ve Grant (Fatih Özacun) karakterlerini ülkemizin değerli dublaj sanatçıları seslendirmişlerdir. Tam 48 Milyon Dolar bir bütçle ile çekilen filmin ne kadar gişe hasılatı elde ettiği belirtilmemiştir. Filmin puanlamasına gelecek olursak; Jeff Bezos'un şirketi Amazon'un sahip olduğu dünyanın en büyük film değerlendirme platformu olan İMDB üzerinden 45 Bin kişi tarafından oylanan film 10 üzerinden 5.4 puan almayı başarmış ve bu alanda da bir çok film severlerin gözünde kısmen başarılı olmuştur. Çok ağır başlı bir adam ve eğlence peşinde olan bir kadının aralarındaki evliliğin kıskançlık ile getirdiği tehlikeler aktarılıyor. Dram, Gerilim ve Gizem kategorileri altında çekilen film bir yerden de Erotik kategorisine de kısmen girebilmektedir. Derin Sular – Deep Water filminin çekim yerlerine bakacak olursak; Film, Amerika da çekilmiştir. Derin Sular – Deep Water filminin süresi 1 Saat 55 Dakika sürmektedir. 2022 yılında vizyona giren Derin Sular – Deep Water filmini sitemiz üzerinden kesintisiz ve full olarak izleyebilirsiniz. Netflixcenneti.com farkıyla Derin Sular – Deep Water filmini 4K - Dublaj ve Altyazılı şekilde izlemenin keyfini çıkarın.


Derin Sular – Deep Water Filminin Özeti;

Vic Van Allen ve Melinda Van Allen çifti uzun zaman önce birbirlerine karşı oldukça büyük aşk besleyerek evlenmişler ve bu evlilikten de bir de kızları olan bir çifttir. Amerika'nın bir eyaleti olan Louisiana da bir kasabada yaşamaktadırlar. Vic ve Melinda ikilisi günden güne birbirlerine karşı olan saygılarını ve sevgilerine yitirmektedirler ve evlilikleri de her geçen gün yıkılmanın eşiğine gelmektedir. Vic bir mucittir ve insansız hava araçlarında yaptığı çip icadı ile zengin olmayı başarmıştır. Melinda ise her erkeğin isteyeceği derecede güzel ve şehvetli bir kadındır. Melinda çok fazla cinselliğe önem veren bir kadındır ve eşi Vic'in yaptığı buluşların aksine nasıl bu kadar sakin ve edepli bir adam olduğunu da anlayamamaktadır. Bu yüzden Melinda günden güne Vic'den nefret eder. Vic ise sürekli sevişmek isteyen bir kadının düşüncesiz ve sert olmasını da anlamlandıramasa da ikili küçük çocukları için boşanmayı istemezler. Melinda ve Vic arasında evliliğin bozulmaması için bir anlaşma yapılır. Anlaşmaya göre Melinda ne olursa olsun eve dönmesi ve ailesinin başında olması karşılığında istediği her erkekle birlikte olabilecektir. Vic bu duruma sessiz kaldıkça Melinda çok daha fazla ve çok daha yakışıklı erkekler ile birlikte olmaya başlar. Vic sessiz kalmaya devam ettikçe Melinda bu durumda bir terslik olduğunu anlamaya başlayacaktır. Kendini küçük düşürdüğünün farkına varan ve günden güne daha da kötü bir hale gelen Melinda ipin ucunu kaçırır, Vic ise bu durumun getirdiği aksiyon ile Melinda'nın birlikte olduğu sevgililerinin hepsini öldürmeye başlayacaktır. Peki Vic ile Melinda arasındaki ilişki nasıl bir ilişkidir? Melinda kimler ile birlikte olacaktır? Vic önüne çıkan herkesi Melinda için mi öldürmektedir? Bütün sorularınızın cevaplarını sizler için hazırladığımız özel playerımızın içerisinden bulabilirsiniz.


Derin Sular – Deep Water Filmine Admin Olarak Eleştirim;

Bu film bildiğiniz gibi erotik bir filmdir. Film bana göre dengeli olmuş diyebilirim. Tabii ki bu durum sadece erotik filmler açısından dengeli olmuş diyebilirim. Özellikle Netflix furyasıyla başlayan erotik filmlere baktığımızda bu filmin asıl amacının insanların yoğun duygularıyla birlikte ortaya çıkabilecek kötü durumları gösterme amacını bilmemizde fayda var. Film oldukça gizemli ve bana göre kendisini izleten bir yapımdır. Genel olarak idare eder dediğimiz bu filme bizim puanımız 10 üzerinden 6.0'dır. Sizde film hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. İyi Seyirler.


Tüm dünyanın en iyi 4K - Dublaj & Altyazı seçeneklerini sunan film ve dizi izleme sitesi Netflixcenneti.com ayrılacağıyla sizde Derin Sular – Deep Water gibi 20th Century Studios, Amazon Studios ve Entertainment 360 yapımı filmleri sitemizden izleyebilirsiniz.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın