1,185 Görüntülenme
Eternals izle
6.3 IMDB Puanı

Eternals izle

(Eternals)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Marvel Studios
  • Film Süresi 156 dakika
Yönetmen
Senaryo Chloé Zhao, Patrick Burleigh, Ryan Firpo
Ödüller 7 ödül & 16 Adaylık.

Eternals Filmi ile İlgili Bilgiler;

Eternals filmi 2021 yılında vizyona girmiştir. Film de dünyaya gelen ve hiçbir şeye karışmayan Eternals ekibinin dünya tehdit altında olduğunda göreve gelmeleri konu alınıyor. Filmin yapım şirketlerine bakacak olursak; Marvel Studios yapım şirketlerinin ortak yapımı filmdir. Filmin seslendirmen kadrosunda Sersi (Burçin Artut), Ikaris (Efe Erkekli), Thena (Burcu Başaran), Ajak (Elif Ürse), Dane Whitman (Onur Akgülgil), Kingo (Enver Murat Güçlü), Sprite (Zeynep Ecem Güneş), Phastos (Emrullah Uzun) ve Druig (Arda Tümer) karakterlerini ülkemizin dublaj sanatçıları seslendirmişler ve ülkemizde dublaj severlere çok kaliteli bir yapım ortaya koymuşlardır. Tam 200 Milyon Dolar gibi bir bütçe ile çekilen film dünya çapında 401 Milyon dolar gişe hasılatı elde ederek beklenen başarıyı yakalayamamıştır. Filmin puanlamasına gelecek olursak; Jeff Bezos'un şirketi Amazon'un sahip olduğu dünyanın en büyük film değerlendirme platformu olan İMDB üzerinden 337 Bin kişi tarafından oylanan film 10 üzerinden 6.3 puan almayı başarmış ve bu alanda da bir çok film severlerin gözünde kısmen başarılı olmuştur. Eternals ekibinin dünyayı tehdit eden ve ele geçirmek isteyen Deviants ekibine karşı verecekleri aktarılıyor. Aksiyon, Fantastik ve Macera kategorileri altında çekilen film bir yerden de Bilim Kurgu kategorisine de kısmen girebilmektedir. Eternals filminin çekim yerlerine bakacak olursak; Film, İspanya, İngiltere ve Amerika da çekilmiştir. Eternals filminin süresi 2 Saat 36 Dakika sürmektedir. 2021 yılında vizyona giren Eternals filmini sitemiz üzerinden kesintisiz ve full olarak izleyebilirsiniz. Netflixcenneti.com farkıyla Eternals filmini 4K - Dublaj ve Altyazılı şekilde izlemenin keyfini çıkarın.


Eternals Filminin Özeti;

Yıldızlar, gezegenler, galaksiler ve evrenler sayısız gezegenin ve sayısız galaksinin olduğu bir evren de tek tür biz olabilir miyiz? Günümüzden ortalama 7-10 bin yıl öncesinde dünyayı keşfeden ve dünyaya gelen farklı güçlere sahip olan kendilerine Eternals adı veren uzaylı tür insanlara hükmetmek yerine kendilerinden daha alt bir tür olduklarını keşfederler ve insanları koruma altına alırlar. İnsanların gelişmesine, başlarını belaya soktuklarında yanlarında olmaya karar veren Eternals, dünyada yaşanılan bir çok savaşa müdahale etmedi ve doğal afetlerde sadece seyirci kaldılar. Bunun sebebi insanlara herhangi bir müdahalede bulunsalar da kendilerini insanların efendisi olarak görebilecek olmalarıydı. İnsanların yardıma muhtaç olduğunda yardımlarına koşsalar da insanların gelişmelerine yardım etseler de birbirleriyle olan mücadelesine karışmayan Eternals çok tehlikeli bir uzaylı tür olan Deviants'ın dünyayı ele geçirme planları ortaya çıktığında dünyayı ve insanları kurtarmak için olaya el atmayı düşünürler. Deviants insanların kötü bir tür olduğunu anladığında insanları yok edip dünyayı kendi yuvaları yapmak ve kendi istedikleri gibi kullanmayı isterler. Aradan geçen binlerce yılın ardından dağılan ekibi toplamak bir Eternals üyesi olan Ajak'a nasip olacaktır. Deviants'ın harekete geçtiğini öğrenen Ajak tüm güçlerini unutan ve dünyanın dört bir yanına dağılan Eternals üyelerinin içlerinde bulunan güçlerini uyandırmaya çalışacaktır. Thanos'un tüm dünyaları yok etmesinden sonra arda kalanlardan oluşan Deviants ekibi içlerindeki kin, öfke, kan ve savaş duygularıyla birlikte dünyayı ele geçirmek için gelmektedirler. Peki Eternals ekibi dünyayı Deviants'lara karşı koruyabilecekler midir? Eternals ve Deviants arasında çıkan savaşta kimler ölüp kimler hayatta kalacaktır? Tüm sorularınızın yanıtlarını sizler için hazırladığımız özel playerımızın içerisinden bulabilirsiniz.


Eternals Filmine Admin Olarak Eleştirim;

Eternals filmi yine bildiğiniz gibi Marvel sinematik evreninde geçen bir filmdir. Özellikle süper kahramanlardan sıkılan insanlar için daha çok no-name kahramanların yaratılma amacıyla ortaya çıkan bu karakterler oldukça başarılı güçlere sahiplerdir. Filme bakacak olursak film bildiğiniz gibi yine Marvel kalitesiyle yapılmış bir filmdir. Filmin görsel efektleri, aksiyon sahneleri ve konu zenginliği oldukça tatmin edici diyebilirim. Film bir çok film sever tarafından beğenilmiyor olsa da benim için kendini izleten bir yapımdır. Genel olarak iyi bulduğumuz bu filme bizim puanımız 10 üzerinden 7.0'dır. Sizde film hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. İyi Seyirler.


Tüm dünyanın en iyi 4K - Dublaj & Altyazı seçeneklerini sunan film ve dizi izleme sitesi Netflixcenneti.com ayrılacağıyla sizde Eternals gibi Marvel Studios yapımı filmleri sitemizden izleyebilirsiniz.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın