1,793 Görüntülenme
Fantastik Canavarlar 3 Dumbledore’un Sırları izle
6.2 IMDB Puanı

Fantastik Canavarlar 3 Dumbledore’un Sırları izle

(Fantastic Beasts 3 The Secrets of Dumbledore)
Yönetmen
Senaryo J.K. Rowling, Steve Kloves

Fantastik Canavarlar 3 Dumbledore'un Sırları – Fantastic Beasts 3 The Secrets of Dumbledore Filmi ile İlgili Bilgiler;

Fantastik Canavarlar 3 Dumbledore'un Sırları – Fantastic Beasts 3 The Secrets of Dumbledore filmi 2022 yılında vizyona girmiştir. Film de Dumbledore'un eski yakın arkadaşı Gellert Grindelwald ile mücadele edebilmesi için Newt Scamender'in yardımını alması ve yaşanılan konu alınıyor. Filmin yapım şirketlerine bakacak olursak; Warner Bros ve Heyday Films yapım şirketlerinin ortak yapımı filmdir. Filmin seslendirmen kadrosunda Newt Scamander (Sercan Gidişoğlu), Albus Dumbledore (Rıza Karaağaçlı), Gellert Grindelwald (Ali Ekber Diribaş), Tina Goldstein (Gizem Gülen), Jacob Kowalski (Fatih Özacun), ve Credence Barebone (Ali Hekimoğlu) karakterlerini ülkemizin dublaj sanatçıları seslendirerek ülkemizde ki dublaj severlere oldukça güzel bir yapım sunmuşlardır. Tam 200 Milyon Dolar gibi bir bütçe ile çekilen film dünya çapında 405 Milyon dolar gişe hasılatı elde ederek beklenen gişe hasılatını yakalayamamıştır. Filmin puanlamasına gelecek olursak; Jeff Bezos'un şirketi Amazon'un sahip olduğu dünyanın en büyük film değerlendirme platformu olan İMDB üzerinden 135 Bin kişi tarafından oylanan film 10 üzerinden 6.2 puan almayı başarmış ve bu alanda da bir çok film severlerin gözünde kısmen başarılı olmuştur. Çok tehlikeli bir suçlu olan Gellert Grindelwald'ın durdurulması artık sadece Newt Scamander'in elinde olması aktarılıyor. Aile, Fantastik ve Macera kategorileri altında çekilen film bir yerden de Bilim Kurgu kategorisine de kısmen girebilmektedir. Fantastik Canavarlar 3 Dumbledore'un Sırları – Fantastic Beasts 3 The Secrets of Dumbledore filminin çekim yerlerine bakacak olursak; Film, Almanya, Brezilya, Butan ve İngiltere de çekilmiştir. Fantastik Canavarlar 3 Dumbledore'un Sırları – Fantastic Beasts 3 The Secrets of Dumbledore filminin süresi 2 Saat 22 Dakika sürmektedir. 2022 yılında vizyona giren Fantastik Canavarlar 3 Dumbledore'un Sırları – Fantastic Beasts 3 The Secrets of Dumbledore filmini sitemiz üzerinden kesintisiz ve full olarak izleyebilirsiniz. Netflixcenneti.com farkıyla Fantastik Canavarlar 3 Dumbledore'un Sırları – Fantastic Beasts 3 The Secrets of Dumbledore filmini 4K - Dublaj ve Altyazılı şekilde izlemenin keyfini çıkarın.


Fantastik Canavarlar 3 Dumbledore'un Sırları – Fantastic Beasts 3 The Secrets of Dumbledore Filminin Özeti;

Yaşanılan olayların üzerinden zaman geçer ve en güçlü asaya sahip büyücü olarak bilinen Albus Dumbledore, Newt Scamender’a yeni bir görev verir. Görevi icra etmek için arkadaşlarıyla yola çıkan Newt Scamender arkadaşlarını ve kendisini Gellert Grindelwald'ın ordusunun içinde bulurlar. Hayatını her zaman iyiliğe ve saflığa adayan Newt Scamender takvimlerin 1930'lu yılları gösterdiği bir dönemde Çin de Qilin isimli birisine yardım eder ve bir yaratık doğar. Bu yaratık Qilin'in geleceğini görebilecek kabiliyette bir yaratıktır. Böylesine nadir ve güzel bir yaratık doğduğunda bundan haberdar olan Gellert Girndelwald'ın sağ kolu Credence Barebone bir saldırı düzenler ve yaratığın annesini öldürüp yaratığı da kaçırıp Gellert Grindelwald'a götürür. Böylesine nadir ve güçlü olan bu yaratığı ele geçiren Gellert Grindelwald yaratığın güçlerinin kendisine geçmesi adına yaratığı öldürür. Fakat bir ikizinde olduğundan haberi yoktur. Albus Dumbledore ile Gellert Grindelwald uzun yıllarını birlikte geçirmiş arkadaşlardır. Fakat zamanla Dumbledore doğruluğun ve dürüstlüğün yolunu seçse de Gellert Grindelwald tam tersine giderek dünyayı ele geçirme planları yapmaktadır. Aralarında uzun zaman önce yapılan kan anlaşmasıyla birlikte birbirlerine saldıramayan Dumbledore ve Girendelwald ikilisi birbirlerinden başka kimsenin onları yenemeyeceğini bildikleri için çok rahat olsalar da Dumbledore'un son bir kozu daha olacaktır. Bu koz Newt Scamender’ın ta kendisidir. Peki Albus Dumbledore ve Gellert Girndelwald'ın dostluğu ne zaman dayanıyor? Newt Scamender, Gellert Grindelwald'ı durdurabilecek mi? Bütün sorularınızın cevaplarını sizler için hazırladığımız özel playerımızın içerisinden bulabilirsiniz.


Fantastik Canavarlar 3 Dumbledore'un Sırları – Fantastic Beasts 3 The Secrets of Dumbledore Filmine Admin Olarak Eleştirim;

Fantastik Canavarlar filminin 3. serisi olarak çıkan ve ismi Dumbledore'un Sırları olan film benim için sürükleyici bir film olmuştur. Öyle ki Dumbledore'un gerçekten ilk 2 film de gördüğümüz kötü karakter olan Gellert Grindelwald ile uzun yıllar önce yakın dostluğu ve onu hala özleyişini de görüyoruz. Film aslında bir çok film severin çıkmadan önce beklediği filmler arasında olsa da seyirciye istenilen seyir zevkini ve aksiyonu iyi yansıtamadı fakat bana yine de oldukça izlenebilir keyifli ve emek harcanmış bir film olarak geldi. Film de Voldemort'u görmek isterdim açıkçası çünkü o gelmiş geçmiş en büyük kara büyücü ve böylesine güçlü bir karakteri burada görmek isterdim ama her halde bir yerlerde ruhunu hortkuluklara falan parçalıyordur neyse görsel efektler, oyuncu performansları ve konu zenginliği açısından iyi diyebilirim. Filmin puanlamasına gelece olursak bu filme bizim puanımız 10 üzerinden 7.0'dır. Sizde film hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. İyi Seyirler.


Tüm dünyanın en iyi 4K - Dublaj & Altyazı seçeneklerini sunan film ve dizi izleme sitesi Netflixcenneti.com ayrılacağıyla sizde Fantastik Canavarlar 3 Dumbledore'un Sırları – Fantastic Beasts 3 The Secrets of Dumbledore gibi Warner Bros ve Heyday Films yapımı filmleri sitemizden izleyebilirsiniz.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın