182 Görüntülenme
Örümcek Adam Eve Dönüş izle
7.4 IMDB Puanı

Örümcek Adam Eve Dönüş izle

(Spider Man Homecoming)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures, LStar Capital, Marvel Studios
  • Film Süresi 133 dakika
Yönetmen
Senaryo Jonathan Goldstein, John Francis Daley, Jon Watts
Ödüller 7 ödül & 10 Adaylık.

Örümcek Adam Eve Dönüş – Spider Man Homecoming Filmi ile İlgili Bilgiler;

Örümcek Adam Eve Dönüş – Spider Man Homecoming filmi 2017 yılında vizyona girmiştir. Film de popüler çağın daha ufak ve daha ileri teknolojiye sahip olan ve daha teknolojik düşmanları olan Örümcek Adam'ı konu alınıyor. Filmin yapım şirketlerine bakacak olursak; Columbia Pictures, LStar Capital ve Marvel Studios yapım şirketlerinin ortak yapımı olan film, Peter Parker / Örümcek Adam (Harun Can), Adrian Toomes / Akbaba (Uğur Taşdemir), Michelle / MJ (Milay Ezengin), Ned Leeds (Barış Yalçın), Liz Toomes (Nihan Omuz), May Parker (Zeynep Özden Ayyıldız), Happy Hogan (Oğuz Toydemir) ve Tony Stark / Iron Man (Tamer Karadağlı) karakterlerini ülkemizin değerli dublaj sanatçıları bu filmi gerçekten mükemmel hale getirmişlerdir. Tam 175 Milyon dolar gibi bir para harcanan film dünya çapında 880 Milyon Dolar gişe hasılatı elde ederek gayet başarılı bir yapım ortaya koymuştur diyebiliriz. Filmin puanlamasına gelecek olursak; Jeff Bezos'un şirketi Amazon'un sahip olduğu dünyanın en büyük film değerlendirme platformu olan İMDB üzerinden 652 Bin kişi tarafından oylanan film 10 üzerinden 7.4 puan almayı başarmış ve bu alanda da bir çok film severlerin gözünde başarılı olmuştur. Henüz daha lise çağında olan genç ve toy Örümcek Adam'ın hem aşk hem de süper kahraman evreleri konu alınacaktır. Ayrıca Örümcek Adam kendisini Tony Stark ve Happy'e kanıtlamaya çalışacaktır. Aksiyon, Bilim Kurgu ve Macera kategorileri altında çekilen film bir yerden de Komedi ve Fantastik kategorilerine de kısmen girebilmektedir. Örümcek Adam Eve Dönüş – Spider Man Homecoming filminin çekim yerlerine bakacak olursak; Film, Almanya ve Amerika da çekilmiştir. Örümcek Adam Eve Dönüş – Spider Man Homecoming filminin süresi 2 Saat 13 Dakika sürmektedir. 2017 yılında vizyona giren Örümcek Adam Eve Dönüş – Spider Man Homecoming filmini sitemiz üzerinden kesintisiz ve full olarak izleyebilirsiniz. Netflixcenneti.com farkıyla Örümcek Adam Eve Dönüş – Spider Man Homecoming filmini 4K - Dublaj ve Altyazılı şekilde izlemenin keyfini çıkarın.


Örümcek Adam Eve Dönüş – Spider Man Homecoming Filminin Özeti;

Peter Parker hayranı olduğu Tony Stark'ın yanında savaşa katılır ve kendisini kanıtlar. Oldukça güçlü olan Peter Parker'ın bir çok kahraman tarafından sevilmesi de Peter'ın oldukça hoşuna gitmiştir. Daha sonrasında evine dönen ve Tony Stark'ın emriyle Happy'nin gözünün önünde hayatına devam edecek olan Peter Parker aradan geçen 2 ay sonrasında okula başlamıştır. Kimliğini tüm herkesten gizlemek zorunda olan Peter Parker çok sevdiği halasına da Stajyer olarak Tony Stark'ın şirketi Stark da çalıştığını söylemektedir. Peter, Happy'e sürekli olarak yeni görevler vermesi için mesajlar atsa da bu durum hiçbir zaman karşılık bulamayacaktır. Henüz daha bir liseli olduğu için Tony Stark ve Happy tarafından ciddiye alınmayan Peter sıkıcı şekilde okula gidip gelmekte ve mahalle de ki teyzeleri karşıdan karşıya geçirmek gibi her insanın yapabileceği basit görevleri yapmaktadır. Peter okulda ki en yakın arkadaşı Ned ile birlikte herkesten uzak eğlenmeye çalışmaktadırlar. Fakat Peter okulun en güzel kızı olan Liz'e aşık olmuştur. Peter aşkını belli etmemeye çalışsa da her fırsatta Liz'e bakar ve gözlerini ondan ayıramaz. Fakat Liz'in üvey babası olan Adrian Toomes'ın kendisine nasıl bir bela açacağından habersizdir. Tam 8 sene önce Yenilmezler ve Loki arasında çıkan ve yenilmezler ekibinin verdikleri ilk birlikte savaşta bir uzaylı savaş gemisi dünyaya çakılı kalır. Adrian Toomes ekibiyle birlikte bu uzaylı savaş gemisinde ki teknolojileri inceleme fırsatı bulurlar. İlk başlar da Adrian çok fazla kamyon ve teçhizat alır ve yeni bir ekip kurup çok iyi şekilde görevini yapsa da daha sonrasında olaya 396-B başkanlık emriyle gelen ekip bütün enkaza, uzaylı savaş araçların ve ekipmanların hepsine el koyarlar. Adrian ise kendi ekibiyle birlikte buradan alabildiği ileri düzeyde ki uzaylı teknolojisiyle aradan geçen 8 yılın ardından kendisine uçabilen, savaşabilen ve teknik açıdan harika bir kostüm yapmayı başarır. Vulture ismini alan bu kostüm ve ekibi artık tüm şehirde haydut gibi soygunlar yapmakta ve yasa dışı her tehlikeli işin içinde bulunmaktadırlar. Peter ise Örümcek Adam olarak Happy ve Tony Stark'ın emirlerini beklemektense örümcek iç güdülerini dinleyip sonuna kadar savaşmaya karar verecektir. Peki Peter Parker ve Liz sevgili olabilecek midir? Örümcek Adam ve Vulture arasında ki savaşı kim kazanacaktır? Tüm sorularınızın cevaplarını sizler için hazırladığımız özel playerımızın içerisinden bulabilirsiniz.


Örümcek Adam Eve Dönüş – Spider Man Homecoming Filmine Admin Olarak Eleştirim;

Örümcek Adam bildiğiniz üzere Marvel sinematik evreninde en sevilen ilk 5 karakterden birisidir. Öyle ki yenilmezler gibi bir çok kahramanın oynadığı film yapan Marvel 1.5 Milyar dolar hasılat elde etse de 3 Örümcek adamın oynadığı filmden 2 Milyar dolar hasılat elde etmiştir. Evet teknik olarak bakacak olursak film görsel açıdan Tobey Maguire'nin ve Andrew Garfield'ın oynadıkları Örümcek Adam filmlerinden daha iyi bunun sebebi de tabii ki ilerleyen teknoloji diyebiliriz. Film de bir çok yerde Tony Stark'ı görmemiz de tabii ki güzel taraflardan bir tanesi diyebiliriz. Görsel açıdan, teknik ve hikaye açısından Tom Holland'ın oynadığı ilk örümcek adam filmi gayet başarılı diyebilirim. Fakat bana göre tabii ki oyunculuk açısından en iyi Örümcek Adam filmi Tobey Maguire'ın oynadığı filmdir. Bu filme bakacak olursak ben beğendim diyebilirim yani ileri teknoloji ile yapılmış ve en gelişmiş Örümcek Adam kostümü de Tom Holland'a nasip oldu. Genel olarak beğendiğimiz bu filme bizim puanımız 10 üzerinden 7.5'dir. Sizde film hakkında ki görüşlerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. İyi Seyirler.


Tüm dünyanın en iyi 4K - Dublaj & Altyazı seçeneklerini sunan film ve dizi izleme sitesi Netflixcenneti.com ayrılacağıyla sizde Örümcek Adam Eve Dönüş – Spider Man Homecoming gibi Columbia Pictures, LStar Capital ve Marvel Studios yapımı filmleri sitemizden izleyebilirsiniz.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın