178 Görüntülenme
Örümcek Adam Evden Uzakta izle
7.4 IMDB Puanı

Örümcek Adam Evden Uzakta izle

(Spider Man Far from Home)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures, Pascal Pictures, Marvel Studios
  • Film Süresi 129 dakika
Yönetmen
Senaryo Chris McKenna, Erik Sommers, Stan Lee
Ödüller 11 ödül & 26 Adaylık.

Örümcek Adam Evden Uzakta – Spider Man Far from Home Filmi ile İlgili Bilgiler;

Örümcek Adam Evden Uzakta – Spider Man Far from Home filmi 2019 yılında vizyona girmiştir. Film de Örümcek Adam artık kendisini ispatlamıştır ve çok daha güçlü bir rakip olan Mysterio ile çarpışacaktır. Filmin yapım şirketlerine bakacak olursak; Columbia Pictures, Pascal Pictures ve Marvel Studios yapım şirketlerinin ortak yapımı olan film, Peter Parker / Örümcek-Adam (Harun Can), Michelle Jones / MJ (Milay Ezengin), Quentin Beck / Mysterio (Özgür Özdural), May Parker (Zeynep Özden Ayyıldız), Happy Hogan (Oğuz Toydemir), Nick Fury (Hakan Vanlı), Maria Hill (Birtanem Candaner), Betty (Yasemin Ertorun), Ned (Barış Yalçın) ve Flash Thompson (Erden Tunatekin) karakterlerini ülkemizin değerli dublaj sanatçıları bu filmi gerçekten harika hale getirmişlerdir. Tam 160 Milyon dolar gibi bir para harcanan film dünya çapında 1 Milyar 131 Milyon Dolar gişe hasılatı elde ederek harika bir başarı ortaya koymuştur diyebiliriz. Filmin puanlamasına gelecek olursak; Jeff Bezos'un şirketi Amazon'un sahip olduğu dünyanın en büyük film değerlendirme platformu olan İMDB üzerinden 487 Bin kişi tarafından oylanan film 10 üzerinden 7.4 puan almayı başarmış ve bu alanda da bir çok film severlerin gözünde oldukça başarılı olmuştur. Artık kendisini tüm süper kahramanlara ispatlayan Örümcek Adam farklı bir boyuttan geldiğini söyleyen Mysterio ve onun düşmanlarıyla savaşacaktır fakat bu durum gerçekten de böyle mi olacaktır? Aksiyon, Bilim Kurgu ve Macera kategorileri altında çekilen film bir yerden de Komedi ve Fantastik kategorilerine de kısmen girebilmektedir. Örümcek Adam Evden Uzakta – Spider Man Far from Home filminin çekim yerlerine bakacak olursak; Film, Çek Cumhuriyeti, İtalya, İngiltere, İspanya, Almanya ve Amerika da çekilmiştir. Örümcek Adam Evden Uzakta – Spider Man Far from Home filminin süresi 2 Saat 9 Dakika sürmektedir. 2019 yılında vizyona giren Örümcek Adam Evden Uzakta – Spider Man Far from Home filmini sitemiz üzerinden kesintisiz ve full olarak izleyebilirsiniz. Netflixcenneti.com farkıyla Örümcek Adam Evden Uzakta – Spider Man Far from Home filmini 4K - Dublaj ve Altyazılı şekilde izlemenin keyfini çıkarın.


Örümcek Adam Evden Uzakta – Spider Man Far from Home Filminin Özeti;

Peter Parker kendisini Tony Stark'a ispatlamış ve artık gerçek bir süper kahraman olmuştur. Rakibi Vulture'yi yenip arkadaşlarını da bir çok kez kurtaran Peter Parker hem halkın sevgilisi olmuş hem de sınıfında olan Michelle yani MJ'ye aşık olmuştur. Günün birinde okul tarafından yapılacak olan bir Avrupa gezisine MJ de katıldığı için gitmek isteyen Peter çıktığı Avrupa yolculuğunda ilk olarak İtalya'nın tarihi şehri Venedik'e arkadaşları ve öğretmenleriyle birlikte gelir. Burada MJ yakınlaşmaya çalışan Peter bir anda devasa bir su adamın şehre saldırdığını görür ve onu durdurmak için hemen harekete geçer. Fakat orada kafası bir fanusun içinde olan uçabilen ve bir çok özelliği olan Mysterio isimli bir kahraman ile birlikte çarpışmaya başlarlar. Mysterio ve Peter birlikte zor da olsa bu su adamı defederler ve ikili arasında yakın bir arkadaşlık başlar. Daha sonrasında Nick Fury ile konuşan Peter Parker yapacağı bu Avrupa gezisinde çok fazla dikkat etmesi gerektiğini söyler fakat Nick Fury ayrıca Örümcek Adam'a sinirlenir bunun sebebi ise Peter'ın telefonunu açmamasıdır. Nick Fury ile birlikte yolculuğa çıkan Peter Parker, Tony Stark'ın kendisine bıraktığı çok güçlü bir gözlüğü Nick Fury'den teslim alır. Bu gözlük öyle bir gözlüktür ki talimatlar ile dünyanın bir çok yerinde aynı anda suikastlar yapabilir bir çok programı ele geçirebilir ve tabii ki sizi en güçlü yenilmez bile yapabilir. Uzayda kurulan bir sistem güç alan bu gözlük artık sadece Peter Parker'ın gözlüğüdür. Nick Fury, Mysterio ve Peter Parker bir araya geldiklerinde Mysterio aslında herkesi aldatmaktadır. Kendisinin çoklu evrenden geldiğini söyleyen Mysterio'nun asıl amacı gözlüğü almaya çalışmak olacaktır. Peter Parker ise sürekli olarak her gittiği yerde başlayan büyük savaşlar sonucu aşık olduğu kız MJ'in ona sadece Örümcek Adam olarak ilgi duyduğunu öğrendiğinde ergenliğin de kendisine verdiği üzüntüyle birlikte gözlüğü Mysterio'ya verdiğinde aslında nasıl büyük bir hata yaptığını bilmeyecektir. Teker teker her şeyi ele geçirmeye başlayan Mysterio ve Örümcek Adam arasında tüm dünyayı etkileyecek devasa bir savaş başlayacaktır. Peki Mysterio ve Örümcek Adam arasında ki savaşı kim kazanacaktır? Peter Parker ve MJ arasında aşk başlayacak mıdır? Bütün sorularınızın cevaplarını sizler için hazırladığımız özel playerımızın içerisinden bulabilirsiniz.


Örümcek Adam Evden Uzakta – Spider Man Far from Home Filmine Admin Olarak Eleştirim;

Örümcek Adam Evden Uzakta filmi görsel efektleri, çekilen sahnelerin seyirciye geçmesi, hikaye zenginliği ve Nick Fury'nin bile aldatılabileceği gerçeği ile beni tatmin eden bir film olmuştur. Özellikle sadece sabit bir şehirde kalıp orada tüm olayı geçirmeyi es geçen bu film gerçekten de büyük emek harcanmış bir film diyebiliriz. Öyle ki film sadece beni değil izleyenleri de tatmin etmiş olacak ki film hem gişe anlamında hem de internette ki yorumlar anlamında gayet başarılı bulunmuş. Bu filmin en sevdiğim taraflarından birisi de 3 efsanevi Örümcek Adam olan Tobey, Andrew ve Tom'un birlikte aynı filmde oynamalarına yol açan film olması Mysterio karakterinin tüm dünyaya Örümcek Adam'ı açığa çıkartması gibi olaylar güzeldi. Fakat benim anlamadığım Mysterio çıkıp geliyor ve çoklu evrenden geldim diyor peki bunu test edebilecek öğrenebilecek kimse mi yok yahu koca evren de neyse oda filmin tadı tuzu diyelim. Genel olarak çok iyi bulduğumuz bu filme bizim puanımız 10 üzerinden 8.0'dır. Sizde film hakkında ki görüşlerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. İyi Seyirler.


Tüm dünyanın en iyi 4K - Dublaj & Altyazı seçeneklerini sunan film ve dizi izleme sitesi Netflixcenneti.com ayrılacağıyla sizde Örümcek Adam Evden Uzakta – Spider Man Far from Home gibi Columbia Pictures, Pascal Pictures ve Marvel Studios yapımı filmleri sitemizden izleyebilirsiniz.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın