179 Görüntülenme
Kaptan Amerika 3 Kahramanların Savaşı izle
7.8 IMDB Puanı

Kaptan Amerika 3 Kahramanların Savaşı izle

(Captain America 3 Civil War)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Marvel Studios, Vita-Ray Dutch Productions (III), Studio Babelsberg
  • Film Süresi 147 dakika
Senaryo Christopher Markus, Stephen McFeely, Joe Simon
Ödüller 16 ödül & 73 Adaylık.

Kaptan Amerika 3 Kahramanların Savaşı – Captain America 3 Civil War Filmi ile İlgili Bilgiler;

Kaptan Amerika 3 Kahramanların Savaşı – Captain America 3 Civil War filmi 2016 yılında vizyona girmiş ve Marvel sinematik evrenin de geçmektedir. Kaptan Amerika film serisinin 3.filmidir. Film de Steve Rogers ve Tony Stark'ın ayrı fikirlerde olmaları ve kendi saflarında olan süper kahramanlar ile birlikte girecekleri büyük savaş konu alınıyor. Filmin yapım şirketlerine bakacak olursak; Marvel Studios, Vita-Ray Dutch Productions (III) ve Studio Babelsberg yapım şirketlerinin ortak yapımı olan film, yenilmezler ekibinin hepsinin birbiriyle çarpışması aktarılıyor. Filmin Türkçe seslendirmen kadrosuna bakacak olursak; Steve Rogers / Kaptan Amerika (Rüzgar Aksoy), Tony Stark / Demir Adam (Tamer Karadağlı, Bucky Barnes / Kış Askeri (Sercan Gidişoğlu), Natasha Romanoff / Kara Dul (Figen Sumeli), Wanda Maximoff / Scarlet Witch (Nurhan Yılma), Peter Parker / Spider-Man (Harun Can), Scott Lang / Ant-Man (Murat Şen), Vision (Altuğ Yücel) ve T'Challa / Black Panther (Ali Çorapçı) karakterlerini ülkemizin değerli sanatçıları seslendirerek dublaj konusunda çok büyük bir iş çıkarmışlardır. Tam 250 Milyon dolar gibi bir para harcanan film dünya çapında 1 Milyar 153 Milyon Dolar gişe hasılatı elde ederek çok büyük bir başarı elde etmiştir. Filmin puanlamasına gelecek olursak; Jeff Bezos'un şirketi Amazon'un sahip olduğu dünyanın en büyük film değerlendirme platformu olan İMDB üzerinden 781 Bin kişi tarafından oylanan film 10 üzerinden 7.8 puan almayı başarmış ve bu alanda da bir çok film severlerin gözünde oldukça başarılı not almıştır. Demir Adam ve Kaptan Amerika ikilisi verecekleri bu zorlu savaşta kendi fikirlerini diğer tarafa kabul ettirmeye çalışacaklardır. Aksiyon, Bilim Kurgu ve Macera kategorileri altında çekilen film bir yerden de Fantastik ve Komedi kategorilerine de kısmen girebilmektedir. Kaptan Amerika 3 Kahramanların Savaşı – Captain America 3 Civil War filminin çekim yerlerine bakacak olursak; Film, Porto Riko, Almanya, İzlanda, Brezilya ve Amerika da çekilmiştir. Kaptan Amerika 3 Kahramanların Savaşı – Captain America 3 Civil War filminin süresi 2 Saat 27 Dakika sürmektedir. 2016 yılında vizyona giren Kaptan Amerika 3 Kahramanların Savaşı – Captain America 3 Civil War filmini sitemiz üzerinden kesintisiz ve full olarak izleyebilirsiniz. Netflixcenneti.comfarkıyla Kaptan Amerika 3 Kahramanların Savaşı – Captain America 3 Civil War filmini 4K - Dublaj ve Altyazılı şekilde izlemenin keyfini çıkarın.


Kaptan Amerika 3 Kahramanların Savaşı – Captain America 3 Civil War Filminin Özeti;

Steve Roggers'ın Kaptan Amerika'sı ve Tony Stark'ın Demir Adam'ı ve iki tarafın destekçilerinin birbirleriyle yaşayacakları savaş konu alınıyor. Yaşanılan anlaşmazlık ise şöyle gerçekleşiyor. Zamanında yapılan hatalar yüzünden Tony Stark oldukça etkilenmiştir ve artık yenilmezler ekibinin devlet tarafından yönetilmesini düşünmeye başlar. Kaptan Amerika ise aldığı eğitimler sonucu bir süper kötüye dönüşen Bucky'nin komut ile yaptığı saldırılar sonrası kral T'Chaka'yı öldürür ve Prens T'Challa'yı kendisine düşman edinecektir. Bir kadının günün birinde çıkagelmesi ile birlikte Tony Stark artık yenilmezler ekibinin devlet tarafından kontrol edilmesini desteklemeye başlar. Kaptan Amerika ise yenilmezler ekibinin kendi içlerinde tüm sorunları düzeltebileceğini düşünmektedir. Kaptan Amerika ve Demir Adam'ın arasında başlayan bu sürtüşmeye herkes dahil olacaktır ve kahramanların arasında tüm dünyada ses getirecek bir savaş başlayacaktır. Peki Demir Adam ve Kaptan Amerika arasında geçen bu savaşı kim kazanacaktır? Black Panther babasının intikamı olarak Bucky Barnes'ı öldürecek midir? Bütün sorularınızın cevaplarını sizler için hazırladığımız özel playerımızın içerisinden yanıtlayabilirsiniz.


Kaptan Amerika 3 Kahramanların Savaşı – Captain America 3 Civil War Filmine Admin Olarak Eleştirim;

Kaptan Amerika film serisinin 3.filmi olan Kahramanların Savaşı filmi benim için tatmin edici olmayan bir filmdi diyebilirim. Yani bu kadar büyük bir ekibi birbirleriyle savaştırmak ve bunun için de seçilen konu yani olmamış diyebilirim. Özellikle aralarındaki çıkan savaşın sanki video oyun savaşı gibi hani birbirimizle savaşıyoruz ama bakın biz yenilmezler ekibiyiz aslında savaşmak istemiyoruz tarzında hissedilen anlar da beni tatmin etmedi diyebilirim. Görsel efektleri olsun oyuncu kadrosu olsun yine de bu konularda kaliteli diyebiliriz. Filmin puanlamasına gelecek olursak bu filme bizim puanımız 10 üzerinden 6.8'dir. Sizde film hakkındaki tüm görüşlerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. İyi Seyirler.


Tüm dünyanın en iyi 4K - Dublaj & Altyazı seçeneklerini sunan film ve dizi izleme sitesi Netflixcenneti.com ayrılacağıyla sizde Kaptan Amerika 3 Kahramanların Savaşı – Captain America 3 Civil War gibi Marvel Studios, Vita-Ray Dutch Productions (III) ve Studio Babelsberg yapımı filmleri sitemizden izleyebilirsiniz.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın