428 Görüntülenme
365 Gün 1 izle
3.3 IMDB Puanı

365 Gün 1 izle

(365 Days 1)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Ekipa, Future Space, Next Film
  • Film Süresi 114 dakika
Senaryo Tomasz Klimala, Tomasz Mandes, Barbara Bialowas
Ödüller 1 ödül & 5 Adaylık.

365 Gün 1 – 365 Days 1 Filmi ile İlgili Bilgiler;

365 Gün 1 – 365 Days 1 filmi 2020 yılında vizyona girmiş ve 365 Gün film serisinin ilk filmidir. Film de bir mafya babasının oğlu olan yakışıklı Massimo isimli adamın babasının ölümüyle birlikte başa geçmesi ve çok güzel bir kadına aşık olması konu alınıyor. Filmin yapım şirketlerine bakacak olursak; Ekipa, Future Space ve Next Film yapım şirketlerinin ortak yapımı olan filmin seslendirmen kadrosunda Massimo (Tuğbey İstanbulluoğlu), Laura (Gizem Gülen), Domenico (Enver Murat Güçlü), Olga (Elif Topuz), Anna (Burçin Artut) karakterlerini ülkemizin değerli dublaj sanatçıları seslendirerek bu filmi ülkemizde ki dublaj severler açısından harika hale getirmişlerdir. Gişe olarak film dünya çapında 9 Milyon 500 Bin Dolar gişe hasılatı elde ederek kısmen başarılı bir yapım olmuştur. Filmin puanlamasına gelecek olursak; Jeff Bezos'un şirketi Amazon'un sahip olduğu dünyanın en büyük film değerlendirme platformu olan İMDB üzerinden 90 Bin kişi tarafından oylanan film 10 üzerinden 3.3 puan almayı başarmış ve bu alanda film severlerin gözünde oldukça kötü bir yapım olmuştur. Massimo babasından kalan mafya koltuğunu devraldıktan sonra 15 yıl önce gördüğü güzel kız Laura ile kaderin cilvesiyle tekrardan kavuşması ve aralarında başlayan zorlama aşk aktarılıyor. Dram ve Romantik kategorileri altında çekilen film bir yerden de Erotik kategorisine de girebilmektedir. 365 Gün 1 – 365 Days 1 filminin çekim yerlerine bakacak olursak; Film, Polonya ve İtalya da çekilmiştir. 365 Gün 1 – 365 Days 1 filminin süresi 1 Saat 54 Dakika sürmektedir. 2020 yılında vizyona giren 365 Gün 1 – 365 Days 1 filmini sitemiz üzerinden kesintisiz ve full olarak izleyebilirsiniz. Netflixcenneti.com farkıyla 365 Gün 1 – 365 Days 1 filmini 4K - Dublaj ve Altyazılı şekilde izlemenin keyfini çıkarın.


365 Gün 1 – 365 Days 1 Filminin Özeti;

Laura Biel hep ateşli bir ilişki yaşamayı isteyen bir kadındır. Laura sevgilisi Martin ile birlikte istediği ilişkiyi yaşayamadığı için hayatının iyi gitmediğini düşünmektedir. Laura çok güzel bir kadın olduğu için erkek arkadaşı Martin ve arkadaşları ile birlikte 29. Yaş gününü kutlamak için İtalya da bir tatil planı yaparlar. İtalya'ya giden Laura, Martin ve arkadaşlar burada çok güzel zaman geçirip hem de Laura'nın kötü ruh halinden kurtulması ve sevgilisi Martin ile birlikte tekrar barışması gündeme gelecektir. Evdeki hesabın çarşıya uymadığı gibi Laura'nın da aklındaki planlar tutmayacak ve İtalya da çok farklı olaylar yaşayacaktır. Bu sırada başka bir hikayenin içerisinde olan yakışıklı Massimo Torricelli bir mafya ailesi liderinin oğludur. Massimo, babası ve mafya ile birlikte yaptıkları toplantı da yaşanılan bir anlaşmazlık sonucunda çıkan tartışma da Massimo'nun babası öldüğünde tüm dengeler sarsılır. Massimo yaşadığı zorlu deneyimler sonrasında sahildeyken bir kadına gözü takılır. Daha sonrasında aradan geçen tam 15 yılın ardından Massimo artık bir mafya babasıdır. Kaderin cilvesiyle Laura ve Massimo ikilisi Laura'nın arkadaşlarıyla birlikte İtalya'ya geldiği bir sırada ikili burada tanışacaklardır. Massimo'nun 15 yıl önce gördüğü kadın Laura'nın ta kendisi olduğu için uzun yıllardır beyninin bir köşesinde kalan Laura artık Massimo'nun tam önündedir. Massimo hayatının aşkı olduğuna inandığı Laura'yı kaçırır. Massimo'nun artık tek isteği Laura'nın kendisine aşık olması ve hayatlarının sonuna kadar birlikte zaman geçirmektir. Fakat Laura'nın böylesine bir zor durumda bırakılması bütün işleri zorlaştırsa da Massimo ne yapıp edip Laura'yı kendine aşık etmeye kararlıdır. Peki Laura ve Massimo ikilisi birbirlerine gerçekten aşık olabilecekler midir? Bütün sorularınızın cevaplarını sizler için hazırladığımız özel playerımızın içerisinden yanıtlayabilirsiniz.


365 Gün 1 – 365 Days 1 Filmine Admin Olarak Eleştirim;

365 Gün film serisinin ilk filmi olarak karşımıza çıkan film de Laura ve Massimo karakterleri benim için dış görünüş başarılı aktörlerdir. Film sadece cinsellik üzerinden yürüyor desek haksız sayılmayız. Film aslında benim görüşüm çok fazla cinselliğe yönlenmeyip biraz daha baş karakter Massimo'nun mafya tarafına yönlense ve Laura'nın da hayatına yönlense aslında çok daha dengeli bir yapım olabilirdi. Fakat direk her sahnede cinsellik olması inanın beni sıktı diyebilirim. Öyle ki bir çok film sever de hem sosyal medyada hem de İMDB üzerinden filme çok düşük puan vermişler. Genel olarak beğenmediğimiz bu filme bizim puanımız 10 üzerinden 3.0'dır. Sizde film hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. İyi Seyirler.


Tüm dünyanın en iyi 4K - Dublaj & Altyazı seçeneklerini sunan film ve dizi izleme sitesi Netflixcenneti.com ayrılacağıyla sizde 365 Gün 1 – 365 Days 1 gibi Ekipa, Future Space ve Next Film yapımı filmleri sitemizden izleyebilirsiniz.

Serinin diğer filmleri 2

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın