2,216 Görüntülenme
365 Gün 3 Daha izle
2.7 IMDB Puanı

365 Gün 3 Daha izle

(365 Days 3 The Next)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Open Mind Production, Ekipa
  • Film Süresi 112 dakika
Senaryo Blanka Lipinska, Tomasz Mandes, Mojca Tirs

365 Gün 3 Daha – 365 Days 3 The Next Filmi ile İlgili Bilgiler;

365 Gün 3 Daha – 365 Days 3 The Next filmi 2022 yılında vizyona girmiş ve 365 Gün film serisinin üçüncü filmidir. Film de Laura'nın, Nacho ile yakınlaşmasından sonra çıkan arbedede Laura büyük bir hayati tehlike atlatması ve sonrasında geleceği için nasıl karar verebileceği konu alınıyor. Filmin yapım şirketlerine bakacak olursak; Open Mind Production ve Ekipa yapım şirketlerinin ortak yapımı filmdir. Filmin puanlamasına gelecek olursak; Jeff Bezos'un şirketi Amazon'un sahip olduğu dünyanın en büyük film değerlendirme platformu olan İMDB üzerinden 6 Bin 200 kişi tarafından oylanan film 10 üzerinden 2.7 puan almış ve bir çok film severin gözünde oldukça başarısız bir yapım olmuştur. Nacho'nun ailesi ve Massimo'nun arasında yapılan barıştan sonra Laura kendine geldiğinde nasıl bir yol izlemek istediği aktarılıyor. Dram ve Romantik kategorileri altında çekilen film bir yerden de Erotik kategorisine girmektedir. 365 Gün 3 Daha – 365 Days 3 The Next filminin çekim yerlerine bakacak olursak; Film, Polonya da çekilmiştir. 365 Gün 3 Daha – 365 Days 3 The Next filminin süresi 1 Saat 52 Dakika sürmektedir. 2022 yılında vizyona giren 365 Gün 3 Daha – 365 Days 3 The Next filmini sitemiz üzerinden kesintisiz ve full olarak izleyebilirsiniz. Netflixcenneti.com farkıyla 365 Gün 3 Daha – 365 Days 3 The Next filmini 4K - Dublaj ve Altyazılı şekilde izlemenin keyfini çıkarın.


365 Gün 3 Daha – 365 Days 3 The Next Filminin Özeti;

Laura kendisini boşlayan ve ilişkisinin iyi gitmediğini düşünerek Nacho ile yakınlaşmaya başladıktan sonra gelecekte neler olacağını hiç bilmeyecektir. Nacho ve ailesi yaptıkları saldırı sonucunda Massimo'nun kendi yerine geçmeyi isteyen kötü kardeşi ölür ve hayatının aşkı Laura da çok feci bir ölüm ile karşı karşıya kalır. İntikamını almak isteyen Massimo araya girenler sonucunda Nacho ve ailesiyle anlaşma yaparlar ve anlaşma sonucu Nacho ile ailesi Sicilya'dan ayrılacak ve bir daha asla geri dönmeyeceklerdir. Aksi takdirde çok fazla kan dökülecek ve Nacho ailesinin sonu gelecektir. Massimo bütün sorunları düzelttiğini düşünse de Laura hayati tehlikeyi atlattıktan sonra artık çok başka birisin dönüşür. Öyle ki evli olduğu Massimo hakkında kafası çok karışıktır ve kendi hayatını yaşamakla aşkın peşinden gitmek yani beyniyle kalbinin arasında kalacaktır. Peki Laura ve Massimo ikilisinin arasındaki aşk bütün sorunları çözebilecek midir? Laura kendi yolunu mu çizecektir? Massimo aşkı için neleri kaybetmeyi göze alacaktır? Bütün sorularınızın cevaplarını sizler için hazırladığımız özel playerımızın içerisinden yanıtlayabilirsiniz.


365 Gün 3 Daha – 365 Days 3 The Next Filmine Admin Olarak Eleştirim;

365 Gün film serisinin üçüncü filmi olarak karşımıza çıkan film sıkıcı bir yapımdır. Yani çok fazla konuyu boğmaya ve yapılması için yapılan bir film olmuş diyebiliriz. Filmin konusu son iki filmdir aynı şekilde devam ediyor zaten. Çok fazla yorum yapılmaya gerek yok ki zaten bir çok film sever de bu filmin yetersiz olduğunu ve öylesine yapıldığının farkında genel olarak beğenmediğimiz bu yapıma bizim puanımız 10 üzerinden 2.0'dır. Sizde film hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. İyi Seyirler.


Tüm dünyanın en iyi 4K - Dublaj & Altyazı seçeneklerini sunan film ve dizi izleme sitesi Netflixcenneti.com ayrılacağıyla sizde 365 Gün 3 Daha – 365 Days 3 The Next gibi One Race Films, Roth/Kirschenbaum Films ve Perfect Storm Entertainment yapımı filmleri sitemizden izleyebilirsiniz.

Serinin diğer filmleri 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın