639 Görüntülenme
365 Gün 2 Bugün izle
2.6 IMDB Puanı

365 Gün 2 Bugün izle

(365 Days 2 This Day)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Ekipa, Open Mind Production, Netflix
  • Film Süresi 111 dakika
Senaryo Mojca Tirs, Blanka Lipinska, Tomasz Mandes

365 Gün 2 Bugün – 365 Days 2 This Day Filmi ile İlgili Bilgiler;

365 Gün 2 Bugün – 365 Days 2 This Day filmi 2022 yılında vizyona girmiş ve 365 Gün film serisinin ikinci filmidir. Film de Massimo ve Laura ikilisinin aşklarının sarsılması ve Laura'nın hayatına yeni biri olan Nacho'nun girmesi konu alınıyor. Filmin yapım şirketlerine bakacak olursak; Ekipa, Open Mind Production ve Netflix yapım şirketlerinin ortak yapımı filmdir. Filmin puanlamasına gelecek olursak; Jeff Bezos'un şirketi Amazon'un sahip olduğu dünyanın en büyük film değerlendirme platformu olan İMDB üzerinden 20 Bin kişi tarafından oylanan film 10 üzerinden 2.6 puan almayı başarmış ve bu alanda çok kötü bir puan almıştır. Laura'nın hayatına yeni giren Nacho ile kafasının karışması aktarılıyor. Dram ve Romantik kategorileri altında çekilen film bir yerden de Erotik kategorisine de girebilmektedir. 365 Gün 2 Bugün – 365 Days 2 This Day filminin çekim yerlerine bakacak olursak; Film, Polonya ve İtalya da çekilmiştir. 365 Gün 2 Bugün – 365 Days 2 This Day filminin süresi 1 Saat 51 Dakika sürmektedir. 2022 yılında vizyona giren 365 Gün 2 Bugün – 365 Days 2 This Day filmini sitemiz üzerinden kesintisiz ve full olarak izleyebilirsiniz. Netflixcenneti.com farkıyla 365 Gün 2 Bugün – 365 Days 2 This Day filmini 4K - Dublaj ve Altyazılı şekilde izlemenin keyfini çıkarın.


365 Gün 2 Bugün – 365 Days 2 This Day Filminin Özeti;

Laura ve Massimo ikilisi bildiğiniz gibi Massimo'nun Laura'yı kaçırması sonucunda aralarında yakınlaşmalar olur ve aşkın da çekimiyle birlikte aralarında büyük bir aşk başlar. Zaman geçtikçe çok güzel anılar geçirmeye başlayan Laura ve Massimo ikilisi ileride dünya evine girerek çok mutlu bir evlilik gerçekleştirirler. Fakat günden güne Massimo'nun hayatının mafya ile dönmesinden dolayı ilişkileri sorun yaşamaya başlayan ikili Laura'nın uzaklaşmaya başlamasıyla devam edecektir. Laura zaten kendisini kaçıran ve aralarındaki ateş ile çok fazla beklenti yaratan Massimo'nun bu tehlikeli hayatından oldukça sıkılmaya ve bunalmaya başlar. Massimo zaten Laura'yı elde ettiği için hayatına devam etmeyi ve daha rahat zaman geçirmektedir. Laura ise bir gün çıkagelen Nacho isimli yakışıklı bir adam ile yakın kurmaya başlayacaktır. Nacho sanki Laura'nın tüm derdine deva olmaya çalışan ve gerçek aşkı aramakta olan bir adamdır. Hiçbir şeyden haberi olmayan Massimo hayatına devam etse ve Laura'yı kendisine aşık sansa da Laura günden güne Nacho ile yakınlaşmaya ve kafası iyice karışmaya başlayacaktır. Peki kim bu Nacho ve Laura'yı gerçekten de seviyor mudur? Laura ve Massimo ikilisinin ilişkileri nereye doğru gidecektir? Laura gerçek aşkı Nacho'da mı bulacaktır? Tüm sorularınızın cevaplarını sizler için hazırladığımız özel playerımızın içerisinden bulabilirsiniz.


365 Gün 2 Bugün – 365 Days 2 This Day Filmine Admin Olarak Eleştirim;

365 Gün film serisinin ikinci filmi olarak karşımıza çıkan film de ilk filme göre daha mantıklı ve konu zenginliği açısından daha iyi diyebilirim. Fakat yine her konunun cinselliğe çıktığı ve sanki ilk çağda gibi sürekli cinsel konuların işlenmesi beni hiç mutlu etmedi diyebilirim. Neyse filmi puanlamasına gelecek olursak genel olarak beğenmediğimiz bu filme bizim puanımız 10 üzerinden 3.5'dir. Sizde film hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. İyi Seyirler.


Tüm dünyanın en iyi 4K - Dublaj & Altyazı seçeneklerini sunan film ve dizi izleme sitesi Netflixcenneti.com ayrılacağıyla sizde 365 Gün 2 Bugün – 365 Days 2 This Day gibi Ekipa, Open Mind Production ve Netflix yapımı filmleri sitemizden izleyebilirsiniz.

Serinin diğer filmleri 2

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın