219 Görüntülenme
Titanların Öfkesi izle
5.7 IMDB Puanı

Titanların Öfkesi izle

(Wrath of the Titans)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Warner Bros, Legendary Entertainment, Cott Productions
  • Film Süresi 99 dakika
Senaryo Dan Mazeau, David Leslie Johnson-McGoldrick, Greg Berlanti
Ödüller 2 ödül & 3 Adaylık.

Titanların Öfkesi – Wrath of the Titans Filmi ile İlgili Bilgiler;

Titanların Öfkesi – Wrath of the Titans filmi 2012 yılında vizyona girmiş ve Warner Bros'un baş yapım şirketi rolünde çekilmiştir. Film de Perseus'un Kraken'i yok ettikten sonra tanrıların değil de insanların yanında yer almayı istemesi ve çıkacak olan büyük savaş konu alınıyor. Filmin yapım şirketlerine bakacak olursak; Warner Bros, Legendary Entertainment ve Cott Productions yapım şirketlerinin ortak yapımı olan film, Hades, Zeus ve Poseidon arasında çıkan tanrı savaşında Kronos'un serbest kalmasıyla çıkan savaşta verilen büyük mücadele konu alınacak. Filmin Türkçe seslendirmen kadrosuna bakacak olursak; Perseus (Ali Ekber Diribaş), Zeus (Mazlum Kiper), Hades (Hakan Vanlı), Ares (Ziya Kürküt), Agenor (Arda Aydın), Andromeda (Oya Prosçiler) ve Hephaestus (Nuri Gökaşan) karakterlerini ülkemizin değerli sanatçıları seslendirerek dublaj konusunda çok büyük bir iş çıkarmışlardır. Tam 150 Milyon dolar gibi bir para harcanan film dünya çapında 301 Milyon Dolar gişe hasılatı elde ederek beklenen başarıyı elde edememiştir. Filmin puanlamasına gelecek olursak; Jeff Bezos'un şirketi Amazon'un sahip olduğu dünyanın en büyük film değerlendirme platformu olan İMDB üzerinden 190 Bin kişi tarafından oylanan film 10 üzerinden 5.7 puan almayı başarmış ve bu alanda da bir çok film severin gözünde geçersiz not almıştır. Film de yarı tanrı olan Perseus'un tanrıların ve Kronos'un arasındaki savaş konu alınıyor. Aksiyon, Fantastik ve Macera kategorileri altında çekilen film bir yerden de Bilim kurgu ve Dram kategorilerine de kısmen girebilmektedir. Titanların Öfkesi – Wrath of the Titans filminin çekim yerlerine bakacak olursak; Film, İspanya, Galler ve İngiltere de çekilmiştir. Titanların Öfkesi – Wrath of the Titans filminin süresi 1 Saat 39 Dakika sürmektedir. 2012 yılında vizyona giren Titanların Öfkesi – Wrath of the Titans filmini sitemiz üzerinden kesintisiz ve full olarak izleyebilirsiniz. Netflixcenneti.com farkıyla Titanların Öfkesi – Wrath of the Titans filmini 4K - Dublaj ve Altyazılı şekilde izlemenin keyfini çıkarın.


Titanların Öfkesi – Wrath of the Titans Filminin Özeti;

Yarı tanrı Perseus, Medusa'nın kafasını kesip Kraken'e gösterdiğinde tüm tanrıların korktuğu Kraken taşa dönüp yok olmuştur. Zeus oğlu Perseus'u tanrı gibi yaşamak için Olimposa davet etse de Perseus bunu kabul etmez ve ben bir insanım diyerek insanların içinde yaşamaya karar verir. Aradan geçen uzun yıllar sonrası tanrılar git gide güçsüzleşmeye başlarlar. Günün birinde Zeus, Poseidon ve savaş tanrısı olan Ares birlikte bir kehanetin peşinde olarak tartarus'a giderler. Burada Kronos'un kaçacağından şüphe edecek olan Zeus ve Poseidon kardeşleri Hades ve Zeus'un oğlu Ares tarafından ihanete uğrayıp tartarus da hapsedilirler. Hades ve Ares, tanrıların en güçlüsü olan Zeus'un güçlerini çalarak hapsedilen Kronos'u serbest bırakmaya çalışacaklardır. Bu sırada insanların dünyasında sıradan bir balıkçı olarak oğlu Helius ile birlikte zaman geçirmektedir. tartarus'tan gelen canavarlar sonrası tekrardan büyük bir savaşın başladığını anlayan Perseus bu durum ile alakalı bir şeyler yapmaya karar verir. Andromeda artık bir kraliçe olmuştur ve ordusuyla birlikte çıkacak olan büyük savaşa hazırlık yapmaya başlar. Bu sırada bir yarı tanrı olan Poseidon'un oğlu Agenor ise, Andromeda'nın krallığında tutsak olarak kalmaktadır. Poseidon, tartarus'dan kaçar ve olan biten her şeyi Perseus'a anlatarak oğlu Agenor'un bütün savaşın seyrini değiştirecek birisi olan Hephaestus'u bulmak için yola çıkacaklardır. Çıktıkları bu yolculukta Zeus, Hades ve Poseidon'un silahlarını yapan kişi olan Hephaestus'u bulurlar ve süper bir güçte silah yaparlar. Kronos'u yok edecekleri bu silah ile tüm savaş son bulabilecektir. Peki Perseus görevinde başarılı olabilecek midir? Kronos tüm dünyayı yok mu edecektir? Zeus, Hades ve Poseidon tanrılar gerçekten de yok mu olacaklar?


Titanların Öfkesi – Wrath of the Titans Filmine Admin Olarak Eleştirim;

Titanların Öfkesi filmi benim yine genel olarak beğendiğim bir film oldu diyebilirim. Tabii ki film yapıldığı yıla göre görsel efektler açısından başarılı diyemem. Bunun sebebi aynı yılda yenilmezler filminin yapılması ve iki filmin arasında dağlar kadar fark olması. Film de bir çok canavarı tanrıların birbirlerine olan ihanetleri ve en sonunda Kronos'u görmek iyiydi. Kronos'u daha farklı beklesem de yine de büyüklük, güç ve kudret olarak beklenileni verdi diyebilirim. Andromeda'yı ilk filmde gördüğümüz çekingen ve ürkek kızdan savaşçı bir kraliçeye dönüştüğünü görmekte güzel oldu diyebilirim. Filmin puanlamasına gelecek olursak bu filme bizim puanımız 10 üzerinden 7.0'dır. Sizde film hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtebilir ve tüm tartışmalara katılabilirsiniz. İyi Seyirler.


Tüm dünyanın en iyi 4K - Dublaj & Altyazı seçeneklerini sunan film ve dizi izleme sitesi Netflixcenneti.com ayrılacağıyla sizde Titanların Öfkesi – Wrath of the Titans gibi Warner Bros, Legendary Entertainment ve Cott Productions yapımı filmleri sitemizden izleyebilirsiniz.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın