200 Görüntülenme
Venom 2: Zehirli Öfke izle
5.9 IMDB Puanı

Venom 2: Zehirli Öfke izle

(Venom 2: Let There Be Carnage)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Marvel Entertainment, Pascal Pictures, Sony Pictures Entertainment (SPE)
  • Film Süresi 97 dakika
Yönetmen
Senaryo Kelly Marcel, Tom Hardy

Venom 2: Zehirli Öfke – Venom 2: Let There Be Carnage Filmi ile İlgili Bilgiler;

Venom 2: Zehirli Öfke – Venom 2: Let There Be Carnage filmi 2021 yılında vizyona girmiş Venom film serisinin 2.filmidir. Aynı zamanda Marvel evreninde geçen Venom ırkının ilk başka bir türünün ilk defa görüldüğü bir filmdir. Filmde Venom'un ve Eddie Brock'un tek bir beden üzerinden Venom'un ırkından bir canavar general olan Kandöken'i durdurmaya çalışacaklardır. Marvel Entertainment, Pascal Pictures ve Sony Pictures Entertainment yapım şirketlerinin ortak yapımı film Venom film serisinin 2.filmi ve başarısız olan tek filmidir. Türkçe seslendirmen kadrosuna baktığımızda Eddie Brock / Venom (Zeki Atlı), Woody Harrelson ... Cletus Kasady / Carnage (Murat Aydın), Anne Weying (Sibel Taşçıoğlu), Carlton Drake / Riot (Ali Çorapçı), Güvenlik Şefi Roland Treece (Oğuz Özoğul), ve Dr. Dan Lewis (Ali Ekber Diribaş) karakterlerini ülkemizin fark yaratan efsane sanatçıları dublaj alanında bu filmin seslendirmen kadrosunda yer almışlardır. Ülkemizin değerli dublaj sanatçıları bu filmi ülkemizde çok daha güzel hale getirmişlerdir. Tam 110 Milyon dolar gibi bir para harcanan film dünya çapında 506 Milyon Dolar gibi hasılat elde eden film kısmen iyi bir başarı yakalamıştır diyebiliriz. Filmin puanlamasına gelecek olursak; Jeff Bezos'un şirketi Amazon'un sahip olduğu dünyanın en büyük film değerlendirme platformu olan İMDB üzerinden 221 Bin kişi tarafından oylanan film 10 üzerinden 5.9 puan almayı başarmış ve kalitesini ortaya koymuştur. Aksiyon, Bilim Kurgu ve Macera kategorileri altında çekilen film bir yerden de Komedi ve Dövüş kategorisine de kısmen girebilmektedir. Venom 2: Zehirli Öfke – Venom 2: Let There Be Carnage filminin çekim yerlerine bakacak olursak; Film, İngiltere ve Amerika da çekilmiştir. Venom 2: Zehirli Öfke – Venom 2: Let There Be Carnage filminin süresi 1 Saat 37 Dakika sürmektedir. Venom'un bile korktuğu kırmızı renkli general Kandöken ve bedeninde olduğu tehlikeli suçlu Cletus Kasady'e karşı Eddie ve Venom ikilisinin büyük savaşı konu alınıyor. 2021 yılında vizyona giren Venom 2: Zehirli Öfke – Venom 2: Let There Be Carnage filmini sitemiz üzerinden kesintisiz ve full olarak izleyebilirsiniz. Netflixcenneti.com farkıyla Venom 2: Zehirli Öfke – Venom 2: Let There Be Carnage filmini 4K - Dublaj ve Altyazılı şekilde izlemenin keyfini çıkarın.


Venom 2: Zehirli Öfke – Venom 2: Let There Be Carnage Filminin Özeti;

Eddie ve Venom ikilisi en sonunda bir olmayı başarmışlar ve düşman olan Drake'i de ortadan kaldırmışlardır. Fakat Eddie sürekli olarak insanları yemek isteyen Venom'u nasıl bastıracağını bilmese de yaptıkları anlaşma ile birlikte Venom sadece Eddie'nin söylediği kötü adamları yiyebileceğini söyler. Çünkü Venom çikolata ve insan kafası yiyerek kendisini beslemektedir. Venom ve Venom'un ırkı Simbiyoz olarak bilinen dünyalara giden ve oraya işgal eden bir tür ve ırktır. Venom'un ırkı öyle bir ırktır ki gittikleri gezegenlerde bulunan yiyebilecekleri tüm her şeyi yerler ve başka gezegenlere gidip aynı şekilde diğer gezegenlere de aynı şeyi devam ettirirler. Venom da kendi ırkını bildiği için ve kendi ırkının huylarını taşısa da Eddie tarafından bir şekilde baskılanmış ve eğitilmiştir. Fakat günün birinde Eddie ve Venom'un arasında yaşanan anlaşmazlık sonucu Venom, Eddie'yı bırakıp terk eder. Eddie bu sıkıcı günlerini geçirirken Venom bir çok insanın bedenine girip partilerine devam etmektedir. Fakat bu sırada Venom'un ırkında bir general olan Kandöken, müebbet hapis cezası almış ve maksimum korunaklı hapishanede olan Cletus Kasady'nin bedenindedir. Kandöken ve Cletus ikilisi buradan kaçarlar ve tüm dünyada büyük bir yankı uyandıracak ölümcül tehlikeler saçmaya başlarlar. Venom ve Eddie ikilisi tekrar bir araya gelirler ve Venom'un generali olan en tehlikeli Simbiyoz yaratık Kandöken ve Cletus Kasady ile birlikte büyük bir savaşa gireceklerdir. Peki bu savaşın kazananı kim olacaktır? Eddie hayatının aşkı Anne Weying ile tekrardan bir araya gelebilecek midir?


Venom 2: Zehirli Öfke – Venom 2: Let There Be Carnage Filmine Admin Olarak Eleştirim;

Venom 1.filmi gerçekten de başarılı bir film olsa da 2.filmi ortalamanın bile altında kalmış diyebilirim. Bunun sebebi aslında ne oyuncuların performansı ne yönetmenin sorunu ne de senaristin hatası diyebilirim. Bunun en büyük sebebi Sony şirketinin karantina dönemine denk gelen çekimleri durdurması ve büyük bir gelir kaybı yaşayacakları için filmin çıkış tarihini sinema salonları açıldıktan sonra sinemalar da yayınlamayı istemeleridir. Bu yüzden de film gerçekten de çok başarısız bir film olmuştur. Bu kadar güzel bir konuyu böylesine hiç etmelerinin tek sebebi Sony şirketidir. Fakat bu filmi yine de bir şekilde izlenebilir kılan oyuncuların performansları diyebilirim. Genel olarak bir çok konuda eleştirilere açık olan ve Sony şirketine kızdığımız ve beklentileri karşılayamayan bu filme bizim puanımız 10 üzerinden 5.0'dır. Sizde film ile ilgili görüşlerinizi yorumlarda belirtebilir ve fikirlerinizi her açıdan belirtebilirsiniz. İyi Seyirler.


Tüm dünyanın en iyi 4K - Dublaj & Altyazı seçeneklerini sunan film ve dizi izleme sitesi Netflixcenneti.com ayrılacağıyla sizde Venom 2: Zehirli Öfke – Venom 2: Let There Be Carnage gibi Marvel Entertainment, Pascal Pictures ve Sony Pictures Entertainment yapımı filmleri sitemizden izleyebilirsiniz.

Serinin diğer filmleri 1

Resimler 3

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın