181 Görüntülenme
Tinder Avcısı izle
7.1 IMDB Puanı

Tinder Avcısı izle

(The Tinder Swindler)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi RAW, AGC Studios, Gaspin Media
  • Film Süresi 114 dakika
Yönetmen
Senaryo Felicity Morris
Ödüller 5 Primetime Emmy Adaylığı. 9 adaylık. total

Tinder Avcısı – The Tinder Swindler Filmi ile İlgili Bilgiler;

Tinder Avcısı – The Tinder Swindler filmi 2022 yılında vizyona girmiştir. Film de Simon Leviv isimli dolandırıcı bir adam Tinder uygulaması üzerinden tanıştığı kadınları kendisine bağlayıp dolandırması ve bu süreci nasıl işlediği konu alınıyor. Filmin yapım şirketlerine bakacak olursak; RAW, AGC Studios ve Gaspin Media yapım şirketlerinin ortak yapımı filmdir. Filmin puanlamasına gelecek olursak; Jeff Bezos'un şirketi Amazon'un sahip olduğu dünyanın en büyük film değerlendirme platformu olan İMDB üzerinden 65 Bin kişi tarafından oylanan film 10 üzerinden 7.1 puan almayı başarmış ve bu alanda da bir çok film severlerin gözünde başarılı olmuştur. Simon Leviv'in bir çok kadından aldığı paralar ile hem zengin bir hayat yaşaması hem de dolandırdığı kadınlardan aldığı paralar ile yaşadığı hayatlar aktarılıyor. Belgesel ve Suç kategorileri altında çekilen film bir yerden de Dram ve Gerilim kategorilerine de kısmen girebilmektedir. Tinder Avcısı – The Tinder Swindler filminin çekim yerlerine bakacak olursak; Film, İngiltere, İsveç, İsrail ve Amerika da çekilmiştir. Tinder Avcısı – The Tinder Swindler filminin süresi 1 Saat 54 Dakika sürmektedir. 2022 yılında vizyona giren Tinder Avcısı – The Tinder Swindler filmini sitemiz üzerinden kesintisiz ve full olarak izleyebilirsiniz. Netflixcenneti.com farkıyla Tinder Avcısı – The Tinder Swindler filmini 4K - Dublaj ve Altyazılı şekilde izlemenin keyfini çıkarın.


Tinder Avcısı – The Tinder Swindler Filminin Özeti;

Tinder uygulaması tüm sosyal medyada devrim niteliğinde bir uygulama olmuştur. Bunun sebebi uygulama insanları birbirleriyle eşleştirebiliyor ve uygulamaya olan güvenden dolayı büyük bir ses getiren uygulamadır. Bu uygulama tabii ki dolandırıcıların da önünü oldukça açmıştır. Fakat çok zengin bir adam olan Simon Leviv güzel kızlar ile eşleşip onları jeti ile birlikte özel tatillere götürmektedir. Oldukça kibar, zengin ve kültürlü birisi olan Simon gerçek aşkın peşinde olacaktır. Peki Simon Leviv gerçekten de gerçek aşkın peşinde midir? Simon Leviv gerçekte kimdir?


Tinder Avcısı – The Tinder Swindler Filmine Admin Olarak Eleştirim;

Tinder Avcısı filmi gerçekte yaşanmış bir İsrail vatandaşı olan dolandırıcı Simon Leviv'in hayatını konu almıştır. Belgesel tarzında geçen film de gerçek kurbanların olması ve hikayenin abartılmadan anlatılması çok iyi olmuş diyebilirim. Simon Leviv'in kurbanları olan kadınların anlatırken psikolojik olarak çökmeleri de beni üzmüştü. Genel olarak çok iyi bulduğumuz bu yapıma bizim puanımız 10 üzerinden 8.0'dır. Sizde film hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. İyi Seyirler.


Tüm dünyanın en iyi 4K - Dublaj & Altyazı seçeneklerini sunan film ve dizi izleme sitesi Netflixcenneti.com ayrılacağıyla sizde Tinder Avcısı – The Tinder Swindler gibi RAW, AGC Studios ve Gaspin Media yapımı filmleri sitemizden izleyebilirsiniz.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın