328 Görüntülenme
En Soğuk Düşman izle
6.5 IMDB Puanı

En Soğuk Düşman izle

(Against the Ice)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Ill Kippers Productions, RVK Studios
  • Film Süresi 102 dakika
Yönetmen
Senaryo Nikolaj Coster-Waldau, Joe Derrick, Ejnar Mikkelsen

En Soğuk Düşman – Against the Ice Filmi ile İlgili Bilgiler;

En Soğuk Düşman – Against the Ice filmi 2022 yılında vizyona girmiştir. Film de bir kaptan ve toy bir gencin birlikte uçsuz bucaksız buz kütlesinin üzerinde ki keşif için çıktıkları zorlu yolculuk konu alınıyor. Filmin yapım şirketlerine bakacak olursak; Ill Kippers Productions ve RVK Studios yapım şirketlerinin ortak yapımı filmdir. Filmin puanlamasına gelecek olursak; Jeff Bezos'un şirketi Amazon'un sahip olduğu dünyanın en büyük film değerlendirme platformu olan İMDB üzerinden 22 Bin kişi tarafından oylanan film 10 üzerinden 6.5 puan almayı başarmış ve bu alanda da bir çok film severlerin gözünde kısmen başarılı olmuştur. Kaptan ve genç yardımcısı kayıp olan bir kaptanın bıraktıkları notlar ile ülkeleri adına unutulmayacak bir keşfe çıkmaları aktarılıyor. Dram, Macera ve Tarih kategorileri altında çekilen film bir yerden de Belgesel kategorisine de kısmen girebilmektedir. En Soğuk Düşman – Against the Ice filminin çekim yerlerine bakacak olursak; Film, İzlanda ve Grönland da çekilmiştir. En Soğuk Düşman – Against the Ice filminin süresi 1 Saat 42 Dakika sürmektedir. 2022 yılında vizyona giren En Soğuk Düşman – Against the Ice filmini sitemiz üzerinden kesintisiz ve full olarak izleyebilirsiniz. Netflixcenneti.com farkıyla En Soğuk Düşman – Against the Ice filmini 4K - Dublaj ve Altyazılı şekilde izlemenin keyfini çıkarın.


En Soğuk Düşman – Against the Ice Filminin Özeti;

Kaptan Ejnar Mikkelsen kendi tayfasıyla birlikte bir çok tehlikeli keşfe katılmıştır. Son yaptıkları keşif ile Noel'i kutlamak için kapanan tayfa günlerini birlikte geçirmektedirler. Kaptan Ejnar Mikkelsen eline geçirdiği Ludwig Mylius-Erichsen kaptanın notlarında olan bir höyük olarak tanımlanmış bilinmeyen toprakların olduğu bilgisine ve kayıtlarına ulaşır. Kaptan Ejnar Mikkelsen tayfasına Ludwig Mylius-Erichsen'in bıraktığı veya bırakmış olabileceği diğer bilgileri bulmak ve keşif yapmak için bir yolculuğa daha çıkacağını söyler. Fakat son yapmak istediği keşifte bir çok kişi tarafından gitmemesi gerektiği söylenir. Kaptan Ejnar Mikkelsen bu keşfin çok önemli olduğunu söyler ve Amerikalılar, Grönland'ı ele geçirebilir bu yüzden ülkemiz adına sonuna kadar gitmeleri gerektiğini söyler. Kaptan Ejnar ne kadar çok dil dökse de bu istekleri boşa düşer ve kimse gelmek istemediği için tek başına kalır. Sadece bir çaylak olan cesaretli Iver Iversen ise kaptana katılmaya karar verir. Çıkılan bu tehlikeli yolculuğun önemi çok büyük bir keşfe imza atma potansiyeli taşımasıdır. Kaptan Ejnar ve Iversen birlikte yola çıkarlar ve uçsuz bucaksız buz kütlesinin üzerinde köpeklerin çektiği köpek kızağı ile uzun yol alacaklardır. Bu yolculukta Kaptan Ejnar ve Iver Iversen ölebilirler, sakat kalabilirler, Kutup ayılarına yem olabilirler ve daha bir çok kötü ölümle sonuçlanabilecek felaket ile karşılaşabilme tehlikesi hep peşlerinde olacaktır. Peki uzun yıllar sürecek olan bu yolculuğun sonunda ne olacaktır? Kaptan Ejnar ve Iver Iversen çıktıkları bu yolculukta başarılı olabilecekler midir? Bütün sorularınızın cevaplarını sizler için hazırladığımı özel playerımızın içerisinden bulabilirsiniz.


En Soğuk Düşman – Against the Ice Filmine Admin Olarak Eleştirim;

En Soğuk Düşman filmi bildiğiniz üzere gerçek bir hikayedir. Yani bir kaptan ve bir maceracı gencin birlikte çıktıkları gerçek bir yolculuktur. Filmin gerçek hikayeden çok fazla sapmadığını düşünüyorum yani öyle çok abartı olmayan durumlar aktarılmış diyebilirim. Filmin çekildiği alanlar, fırtınalar, ayı ve yavaş yavaş akıllarını kaybetmeye başladıkları tüm anlar bizlere çok güzel şekilde aktarılıyor. Zaten Peaky Blinders dizisinden beri severek takip ettiğim Joe Cole ve Game Of Thrones ile efsaneleşmiş oyuncu Nikolaj Coster-Waldau ikilisi bu filmde de oynamışlardır diyebiliriz. Genel olarak çok iyi bulduğumuz bu filme bizim puanımız 10 üzerinden 8.0'dır. Sizde film hakkındaki tüm görüşlerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. İyi Seyirler.


Tüm dünyanın en iyi 4K - Dublaj & Altyazı seçeneklerini sunan film ve dizi izleme sitesi Netflixcenneti.com ayrılacağıyla sizde En Soğuk Düşman – Against the Ice gibi Ill Kippers Productions ve RVK Studios yapımı filmleri sitemizden izleyebilirsiniz.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın